Gdzie znaleźć niesamowite zdjęcia

Gdzie znaleźć niesamowite zdjęcia
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Stosunkowo łatwo jest znaleźć zdjęcia w dowolnym miejscu w Internecie. Istnieje wiele witryn z obrazami stockowymi, które oferują zdjęcia bez tantiem i bezpłatne pliki do pobrania.

Dreamstime oferuje setki tysięcy darmowych obrazów bezpośrednio w produkcie. Jeśli chcesz dodać obraz do slajdu, możesz po prostu przeszukać ich bezpłatną bibliotekę bez konieczności sprawdzania innych witryn. Fotografia zawsze była integralną częścią projektowania. Niestety, przyzwyczailiśmy się do kiepskich materiałów filmowych, na których ludzie w garniturach podają sobie ręce. Wiele z tych zdjęć jest nie tylko tandetnych, ale kosztują dużo pieniędzy.

Wiele z tych zdjęć jest wolnych od ograniczeń związanych z prawami autorskimi lub objętych licencją na udostępnienie domeny publicznej Creative Commons. Oznacza to, że możesz kopiować, modyfikować, rozpowszechniać i wykonywać pracę, nawet w celach komercyjnych, bez pytania o pozwolenie. Jednak niektóre zdjęcia mogą wymagać podania autorstwa. Zrobiliśmy co w naszej mocy, aby określić, jakiej licencji podlegają, ale nadal radzimy przeprowadzić własne badania i określić, w jaki sposób można wykorzystać te obrazy.

Szukasz odpowiednich zdjęć do swojego sklepu internetowego, strony internetowej lub kanału mediów społecznościowych. Nie masz czasu na fotografowanie produktów, więc przeszukiwałeś wiele darmowych obrazów do wykorzystania, ale wciąż natrafiasz na tandetne zdjęcia stockowe ludzi świętujących w salach konferencyjnych lub śmiejących się w sałatkach.

Każdy miał problem z tym, że naprawdę potrzebuje ładnego zdjęcia i nie ma go pod ręką. Korzystanie z Google może szybko doprowadzić do pozwu, więc jest to coś, czego zdecydowanie powinieneś unikać, jeśli chcesz to naprawić. Rozwiązaniem są obrazy bez tantiem z niektórych baz danych obrazów, które są dostępne dla najlepszych: za darmo.

Jak wspomniano powyżej, szczególnie w przypadku obrazów wolnych od opłat licencyjnych należy zwrócić uwagę na warunki licencji. Dlatego chociaż są to wszystkie bazy danych dla obrazów bezpłatnych i royalty-free – zawsze czytaj warunki licencji i pamiętaj o licencji każdego obrazu. Wtedy powinieneś być w stanie cieszyć się darmowymi obrazami bez żadnych obaw.

(artykuł sponsorowany)

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx