Przejdź do treści

Garnitur i motocykl. Zobacz połączenie legendarnego motocykla ze współczesnym biznesmenem

Garnitur motor
Fot. Leszek Bosak (leszekbosak.com)

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Zastanawiałeś się kiedyś jak wyglądałoby połączenie legendarnego motocykla ze współczesnym biznesmenem ubranym w dobrze skrojony garnitur? Sesji typu dobry garnitur i dobry samochód było mnóstwo, ale garnitur i motocykl?

Grzegorz Czepułkowski tak pisze na swoim blogu Mrmature.pl: – Postanowiłem, że przygotuję taką sesję zdjęciową. Sami oceńcie czy to dobre połączenie. Moim zdaniem, kiedy jest piękna pogoda, a ty masz w garażu tak wyjątkowy motocykl jak Indian, to grzechem byłoby wykorzystywać go tylko do jazdy w weekendy czy przebierać się po dojechaniu do pracy. Zakładaj garnitur, wsiadaj na Indiana i majestatycznie przemykaj powoli po ulicach swojego miasta prosto do swojego miejsca pracy.

Ciekaw jestem jakie jest wasze zdanie na ten temat, po obejrzeniu kilku zdjęć poniżej. Czy pracując na stanowisku, które wymaga dress codu business, pokusiłbyś się o taki styl na motocyklu? Czy do pracy, czy na randkę, czy na wieczorny bal, mężczyzna w takim stroju jak garnitur, czy smoking na pewno zwróci na siebie uwagę na dwukołowej maszynie. Oczywiście jak w każdej mojej sesji są fajne dodatki jak okulary, zegarek, torba, pasek, spinki czy zapach – możemy przeczytać na blogu Mrmature.pl.

Pierwsza propozycja to:

Marynarka i motor
Fot. Leszek Bosak (leszekbosak.com)
Garnitur motor
Fot. Leszek Bosak (leszekbosak.com)

Ciekaw jestem czy współczesnej kobiecie kojarzy się to z rycerzem na białym koniu? Dosiadam Indiana Scout Thunder Blcck, okulary to TALLA EDO 9043, pasek do spodni MONT BLANC 118767. Dodatkowo zegarek MONT BLANC TRADITION 113339 – pisze na swoim blogu Grzegorz Czepułkowski.

Propozycja nr 2 – tym razem businessman na czarnym Indianie Scout Bobber Thunder Blck Smoke:

Garnitur i motocykl
Fot. Leszek Bosak (leszekbosak.com)
Garnitur i motocykl
Fot. Leszek Bosak (leszekbosak.com)
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx