Gala Rising Star 2021. Doda prezentuje seksowną figurę!

Gala Rising Star 2021
Maria Jeleniewska, Doda, Honorata Skarbek, fot. Michał Baranowski/AKPA

OBSERWUJ NAS:

30 września w Be Happy Museum odbyła się Gala Finałowa Rising Star, podczas której ogłoszono wyniki konkursu na największy muzyczny talent, zorganizowanego przez platformę TikTok oraz Universal Music Polska.

Laureatem nagrody została Anastazja Maciąg. Wydarzenie to było zamkniętym eventem VIP, dla zaproszonych influencerów działających na platformie TikTok. Widzowie mogli oglądać transmisję z imprezy na TikToku Universal Music Polska. W ramach konkursu Rising Stars już od sierpnia użytkownicy TikToka powyżej 16. roku życia nadsyłali swoje zgłoszenia, na których śpiewali ulubione piosenki. Zmagania aspirujących gwiazd można było śledzić na bieżąco w specjalnej sekcji w aplikacji.

Jury w składzie Landberry oraz Paweł Chudziński wybrało 8 osób, które przeszły do etapu głównego konkursu. Kolejne dwie osoby wytypowali słuchacze radia Eska, w specjalnym głosowaniu „Dzika Karta”. Kolejnym etapem były występy live na TikToku. Podczas nich głosowali zarówno jurorzy, jak i publiczność. Nagrodą w konkursie jest kontrakt z wytwórnią Universal Music Polska umożliwiający nagranie profesjonalnego singla oraz nakręcenie teledysku.

Na imprezie pojawiły się gwiazdy showbiznesu, m.in.: Doda, Ewa Zawada, Krystian Ochman, Rafał Grabias, Ramona Rey, Luna, Carla Fernandes, Honorata Skarbek, Dariusz Wieteska, Maria Jeleniewska, Jędrzej Taranek, Michał Szczygieł, Duncan Laurence, Sara James oraz jury konkursu – Lanberry i Paweł Chudziński.

Gala Rising Star 2021
Doda, fot. Baranowski Michał/AKPA
Gala Rising Star 2021
Honorata Skarbek, fot. Baranowski Michał/AKPA
Gala Rising Star 2021
Maria Jeleniewska, fot. Baranowski Michał/AKPA
Gala Rising Star 2021
Sara James, Luna, Carla Fernandes, fot. Baranowski Michał/AKPA
Gala Rising Star 2021
Krystian Ochman, fot. Baranowski Michał/AKPA
ZOBACZ:  Oni wygrali w salonikach Kolportera w 2020 roku
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x