Przejdź do treści

Gala PunchDown 2 – prezentacja zawodników

Fot. PunchDown YouTube

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Organizacja PunchDown zaprezentowała na swoim oficjalnym kanale w serwisie YouTube materiał wideo, w którym przedstawia uczestników zbliżającej się gali PunchDown 2.

PunchDown 2 zapowiada się niezwykle ciekawie! Najlżejszy z uczestników waży 115kg a najcięższy aż 150kg! Będzie trzęsła się ziemia! Wśród nich są m.in. bokserzy, zawodnik MMA, trójboiści siłowi (w tym jeden multimedalista mistrzostw Świata i Europy), kulturyści, armwrestlerzy (amatorski Wicemistrz Polski), futbolista amerykański, czy lekkoatleci z takich dziedzin jak: rzut dyskiem i pchnięcie kulą. W PunchDown uczestnicy rywalizują ze sobą na zasadach fazy pucharowej (drabinka) w pojedynkach 1vs1 uderzając się na przemian w policzek z otwartej dłoni, maksymalnie 3 ciosy na osobę. O wygranej decydują knock-out lub werdykt sędziowski. Dla wszystkich osób biorących udział w wydarzeniu organizatorzy przygotowali before oraz afterparty.

PunchDown 2, link do transmisji PPV: https://punchdown.tv/#/ref/realnews

Na zawodników czeka 20.000zł! Dodatkowo event uświetnią swoją obecnością znani influencerzy. Dodatkową atrakcją będzie koncert Peja / Slums Attack, który odbędzie się w trakcie wydarzenia.

Gala PunchDown 2 odbędzie się 7 marca w poznańskim klubie B17. Bilety dostępne na stronie www.punchdown.pl.

PunchDown 2 – zawodnicy:

PunchDown 2 – zawodnicy
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google