Gala French Touch 2021 już 28 października!

Gala French Touch 2021
Fot. mat. prasowy

OBSERWUJ NAS:

7. edycja Gali French Touch to wspaniałe widowisko z udziałem francuskich i polskich gwiazd. Podczas uroczystej gali spotykamy wielkie osobowości francuskiej kultury. Poznamy regiony tego kraju a także będziemy mieli okazję posłuchać wybitnych artystów polskiej sceny muzycznej.

To kulminacyjny moment obchodów French Touch La Belle Vie, podczas którego twórcy zabiorą nas do Francji pokazując piękno tego kraju i pozwalając na jego lepsze poznanie. Miejscem wydarzenia jest Teatr Wielki – Opera Narodowa w Warszawie. Całość transmitowana będzie na żywo w jednej z ogólnopolskich telewizji.

Największe gwiazdy

Od pierwszych edycji Gali French Touch brały w niej udział największe nazwiska polskiej i francuskiej sceny muzycznej, powszechnie znane talenty takie jak Zaz, Laurent Voulzy, Amel Bent, Nolwenn Leroy, Thomas Dutronc, a także nowe, młode gwiazdy: Claudio Capeo, Suzane, Luane i Alma.

Wydarzenie to uświetniły również wielkie nazwiska ze świata mody: Jean-Paul Gaultier, Jean-Charles de Castelbajac, Julien Fournie czy Chantal Thomass. Gala jest także okazją do uhonorowania osób, które przysłużyły się francuskiemu dziedzictwu kultury przybliżając Francję Polakom. Jednak show to przede wszystkim zabawa, którą obok wymienionych gwiazd, gwarantują znane zespoły – w przeszłości Lido, Moulin Rouge czy jeźdźcy z Cadre Noir de Saumur.

W tym roku na scenie zobaczymy gwiazdy z Francji takie jak m.in.: Barbara Pravi, Carla Bruni, Imany i z Polski: Cleo, Dawid Kwiatkowski, Roksana Węgiel czy Rafał Brzozowski.

We wspaniałych wnętrzach warszawskiego Teatru Wielkiego – Opery Narodowej po zakończeniu Gali French Touch corocznie odbywa się after party. Zaproszeni goście mają możliwość uczestniczenia w zabawie w stylu „frenchy”. Doskonała francuska kuchnia, szampan i muzyka stwarzają niezapomnianą atmosferę tworząc doskonałe zwieńczenie wspaniałego wieczoru.

French Touch La Belle Vie. Wydarzenie, które zdobyło renomę

Sława French Touch odbija się szerokim echem w świecie biznesu oraz w mediach. Kampania promocyjna widoczna jest w przestrzeni publicznej. Poza środkami masowego przekazu wykorzystywanymi przy promocji wydarzenia: od billboardów, przez prasę, po telewizję, widoczność 7. edycji French Touch La Belle Vie zostanie wielokrotnie zwiększona dzięki zaangażowaniu partnerów wydarzenia, którzy przygotowali wspaniałe ekspozycje swoich produktów w sklepach zaangażowanych w akcję. W 2021 roku, siódmą edycję French Touch wspierać będzie ponad 6 000 punktów sprzedaży!

ZOBACZ:  Małgorzata Opczowska - nowa prowadząca PNŚ znalazła swój azyl w Warszawie

Od 16 do 31 października trwać będzie wielka akcja handlowa we współpracy z Biedronką i innymi partnerami wydarzenia. Od 16 października ruszy dystrybucja magazynu La Belle Vie. 28 października odbędzie się Gala French Touch 2021 w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie. Emisja Gali w TVP2.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x