REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Gabor powraca z energicznym przebojem na drugą połowę lata – „Miłość”

Gabor Miłość
Fot. kadr z klipu Gabor "Miłość"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Gabor powraca w singlu, który ma szansę mocno namieszać w drugiej połowie lata! Po pozytywnym i energicznym utworze “Najlepsi” czas na kolejny numer, tym razem pełen miłości i szaleństwa prosto z Miami. Artysta zaprasza na swój najnowszy, niezwykle szybko wpadający w ucho, energiczny, wpasowujący się w letni klimat utwór „Miłość”.

W nowej, bardzo optymistycznej piosence Gabor nawiązuje do korzystania z życia pełnymi garściami, dzieląc przy tym niezapomniane chwile ze swoją drugą połówką u boku. Słowo „miłość” ma przypomnieć o tym, że nawet kiedy coś jest nie tak, to właśnie ona trzyma nas przy sobie i dzięki niej jesteśmy w stanie przezwyciężyć wszystkie przeciwności losu. Artysta podobnie jak w poprzednim utworze “Najlepsi” mówi o tym, żeby czerpać z życia ile się da – tym razem utwór jest przesiąknięty jednak nutą beztroski, szaleństwa i miłości. „Miłość” błyskawicznie wpada w ucho, jest utrzymany we współczesnym, świetnie wyprodukowanym popie i Gabor niewątpliwie dostarcza wraz z nim dużo pozytywnego letniego vibe’u .

„Życie szybko mija i dlatego trzeba z niego korzystać w pełni. Najlepiej korzysta się z niego mając przy sobie swoją druga połówkę, z którą można dzielić najlepsze chwile. A nawet jakby dosięgło was letnie przesilenie to warto wtedy zdać się na tytułową miłość, ona nas trzyma” – wyjaśnia znaczenie swojej piosenki artysta.

Gabor – Miłość. Zobacz teledysk:

Teledysk jest produkcją na wysokim poziomie i zdecydowanie wyróżnia się na tle innych, nawet w kontekście polskich gwiazd. Cały obraz był kręcony w kilku miejscach, w tym w Miami w USA, czy na Bahamach, co nadaje całej produkcji niesamowicie unikalnego, amerykańskiego klimatu. Ujęte w nim sceny świetnie obrazują to co chce przekazać artysta, czyli żeby czerpać z życia ile się da i po prostu się kochać.

Gabor ma 27 lat i pochodzi z Rudy Śląskiej, od wielu lat koncertuje i nagrywa swoje utwory. Jego muzykę można usłyszeć w Internecie, a także stacjach radiowych i tv, które chętnie dają szansę młodemu, ale jednocześnie dojrzałemu wokaliście. Od dłuższego czasu związany jest z wytwórnią ID Records, pod której marką wydaje swoje kolejne, regularnie powstające utwory, których jest w pełni autorem – zarówno muzyki jak i słów.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx