Niedawno ukazał się klip do singla „Migotanie” Gabi Katzer, która przegrała w finale z Viki Gabor batalię o reprezentowanie Polski na Eurowizji Junior. Artystka jednak nie poddaje się i po kilku latach spokojniejszych brzmień, zmienia styl na pop-rock.
Nowa twarz na polskiej scenie pop-rockowej i zmiana stylistyki nastoletniej Gabi Katzer, która omal nie reprezentowała nas na Eurowizji Junior (przegrała w finale z Viki Gabor). Stare dobre gitarowe brzmienia w połączeniu z młodością i charyzmą tworzą swoisty most między muzycznymi pokoleniami. To podróż do krainy rocka w towarzystwie młodej przebojowej wokalistki.
Nowe rozdanie na polskiej scenie pop-rockowej! Gabi Katzer wydaje utwór „Migotanie ” w którym stawia na gitarowe, żywe brzmienie. Poszukując nowych brzmień oraz stylu Gabrysia podjęła współpracę z Mikołajem Blajdą – krakowskim muzykiem, dyrygentem, producentem muzycznym, twórcą Filharmonii Futura słynącej z niebanalnego łączenia gatunków muzycznych. Do współpracy został zaproszony również Kamil Franczak wokalista, songwriter, prezenter i aktor Teatru Rozrywki. W wyniku kooperacji powstał utwór „Migotanie” najnowszy singiel Gabi. Stare dobre gitarowe brzmienia w połączeniu z młodością i charyzmą tworzą swoisty most między muzycznymi pokoleniami. To podróż do krainy starego rocka w towarzystwie młodej przebojowej wokalistki.
„Mam już na swoim koncie dwa popowe utwory ale chciałam spróbować czegoś nowego. Postanowiłam nagrać utwór bardziej rockowy, bo jednak czuje ze ciągnie mnie do rocka. I tak powstało „Migotanie”- utwór który jest dla mnie bardzo ważny, bo czuje ze odkryłam siebie na nowo , czuje ze taki typ muzyki daje mi dużo energii” – tak swoją decyzję o zmianie klimatu twórczości komentuje Gabrysia.
„Migotanie to utwór, który mówi o tym co dzieje się w naszych głowach, trochę o marzeniach i wspomnieniach, o rzeczach, które są dla nas ważne, dlatego ciągle wracamy do nich myślami” – tak o swojej piosence mówi Gabrysia.