Przejdź do treści

French Touch 2023: Kiedy gala? Gdzie oglądać? Transmisja TV, stream online

French Touch 2023 transmisja
Fot. French Touch

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Gala French Touch 2023 zbliża się wielkimi krokami! French Touch La Belle Vie! to oryginalna, wieloaspektowa koncepcja, która z rozmachem celebruje francusko-polską przyjaźń. Zobacz gdzie oglądać tegoroczną galę, gdzie odbędzie się transmisja z tego wydarzenia.

Kiedy gala i transmisja French Touch 2023? Najważniejszym wydarzeniem French Touch La Belle Vie jest bez wątpienia jego niezrównane show, odbywające się w prestiżowej scenerii warszawskiego Teatru Wielkiego Opery Narodowej i emitowane przez telewizję. Tegoroczny program gromadzi wielu artystów i talentów, którzy obiecują niezapomniane show. Na scenie będzie można oklaskiwać Moulin Rouge, najsłynniejszy kabaret świata, w spektaklu godnym najwspanialszych paryskich nocy. Dołączy do nich Zaz, z pewnością najbardziej uznana na świecie francuska artystka. Daria Marx – niezwykle utalentowana piosenkarka, kompozytorka oraz autorka tekstów, która ma już na swoim koncie sukcesy w Polsce i za granicą. Krystian Ochman, zwycięzca The Voice of Poland w 2020 roku, który budzi podziw swoimi nieustannymi sukcesami, Patrick Bruel, autor, kompozytor i wykonawca, który zdominował francuską scenę muzyczną, jednocześnie dając się poznać jako genialny aktor.

Dodatkowo obsada musicalu „Je vais t’aimer”, który zachwyca Casino de Paris od momentu powstania w 2021 roku. Camille i Julie Berthollet, które podróżują po świecie ze skrzypcami i wiolonczelą w ręku, nadając klasycznemu repertuarowi niesamowitą nowoczesność. Kolejną gwiazdą będzie Alicja Szemplińska. Jest ona zwyciężczynią trzech programów typu talent show: Hit, Hit, Hurra! (2016), The Voice of Poland (2019) oraz Szansa na sukces – Eurowizja 2020.

Tegoroczna edycja French Touch La Belle Vie

Gala French Touch to także zawsze niezapomniane i absolutnie wyjątkowe duety artystów polskich i francuskich. Nie mogłyby one oczywiście zaistnieć w żadnych innych okolicznościach. W tym krótkim spojrzeniu na program pełen niespodzianek nie moglibyśmy pominąć hołdu, który zostanie złożony przez czołowe osobistości niezrównanemu talentowi komicznemu Louisa de Funèsa, a także niezwykłej osobie Mima Marceau. Tradycją French Touch jest oczywiście wyczekiwane przez gości After Party. W tym roku – po części koktajlowej we foyer Teatru Wielkiego – przeniesie się do klubu nocnego Opera Club.

„Polska i Francja to kraje, które mają wspaniałą tradycję dobrej współpracy i przyjaźni. Nasze narody łączy nie tylko historia, ale przede wszystkim dobry gust i wspaniałe smaki. Dziewiąta edycja French Touch jest tego najlepszym dowodem! Nasza akcja handlowa i oczywiście wspaniałe show przyciągają tłumy Polaków i Francuzów. Jesteśmy z tego bardzo dumni i obiecujemy mnóstwo dobrych emocji. Zainteresowanie Galą zawsze było duże, ale tegoroczne jest zdecydowanie i pozytywnie zaskakujące. Nasi fani nie zawodzą. Pakiety firmowe i bilety dla gości indywidualnych już prawie się wyprzedały” – mówi Daniel Teboul, Prezes French Touch.

French Touch 2023: Transmisja, gdzie oglądać?

Gala French Touch 2023 odbędzie się 26 października 2023 roku. Start zaplanowano na godzinę 19:00 w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie. Emisja telewizyjna na antenie TVP2 planowana jest na 28 października o godz. 22:30. Oficjalna strona wydarzenia: frenchtouchlabellevie.pl.

Gala French Touch 2023 – transmisja w tym roku odbędzie się na antenie stacji TVP2
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx