Przejdź do treści

Franz Ferdinand wraca na scenę i zagra koncert w Polsce!

Franz Ferdinand w Polsce
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Uwielbiany przez polskich fanów zespół z Glasgow ponownie rusza w trasę koncertową! Przystankiem na ich europejskiej trasie będzie Warszawa. W przyszłym roku światło dzienne ujrzy album „Hits To The Head” – materiał z największymi hitami Franz Ferdinand – który zaprezentują podczas koncertu w EXPO XXI (hala 4) 30 kwietnia 2022 roku.

Franz Ferdinand wdarł się na najwyższe miejsca list przebojów już swoim drugim singlem – „Take Me Out”, wydanym w 2004 roku na debiutanckiej płycie „Franz Ferdinand”, która sprzedała się w aż czterech milionach egzemplarzy na całym świecie, kończąc rok z prestiżową nagrodą Mercury Prize i nominacją do Grammy w kategorii Najlepszy Album Alternatywny. Kolejne albumy „You Could Have It So Much Better” (2005), „Tonight: Franz Ferdinand” (2009), „Right Thoughts, Right Words, Right Action” (2013) i „Always Ascending” (2018) ugruntowały ich pozycję w czołówce najlepszych twórców indie rocka.

Wiosenna trasa koncertowa skupi się przede wszystkim na promocji najnowszego albumu „Hits To The Head”. Jest to kolekcja 20 najbardziej znanych i lubianych utworów Franz Ferdinand zawartych na jednym krążku. Jego premiera ma odbyć się 11 marca 2022 roku.

Sprzedaż biletów startuje 12 listopada o godzinie 10:00 na eBilet i TicketMaster.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx