Fortuna sponsorem strategicznym MMA Polska

Fortuna sponsorem MMA Polska
Leszek Haba i Martin Lewandowski, fot. mat. prasowy

OBSERWUJ NAS:

Jeden z liderów rynku bukmacherskiego w kraju Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie oraz Stowarzyszenie MMA Polska rozpoczęły współpracę.

Fortuna sponsorem MMA Polska. Zakłady bukmacherskie zostały sponsorem strategicznym turniejów i szkoleń organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska, jak również Reprezentacji Polski. Logo firmy będzie więc widoczne podczas wydarzeń organizowanych przez Stowarzyszenie oraz na strojach kadry biorącej udział w turniejach międzynarodowych. Pierwszy turniej z cyklu Mistrzostw MMA Polska odbędzie się już 17 kwietnia w Białołęckim Ośrodku Sportu w Warszawie.

Współpraca ze Stowarzyszeniem MMA Polska to kolejny element obecności Fortuny w świecie mieszanych sztuk walki. Od 2020 roku bukmacher jest oficjalnym sponsorem federacji KSW. Wspólne działania Fortuny i MMA Polska obejmują cały 2021 rok i wszystkie wydarzenia na ten czas zaplanowane.

I Mistrzostwa MMA Polska

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie to wiodąca, legalnie działająca firma branży bukmacherskiej, wchodząca w skład Fortuna Entertainment Group, największej w Europie Środkowej i Wschodniej grupy prowadzącej zakłady wzajemne, posiadającej ponad 20–letnie doświadczenie na rynku w Polsce, Czechach, Chorwacji, Rumunii i na Słowacji.

Stowarzyszenie MMA Polska jest pierwszą w Polsce organizacją powołaną do reprezentowania środowiska mieszanych sztuk walki w mediach i w debacie publicznej. Dba o wizerunek MMA, edukuje młodzież, szkoli zawodników i trenerów, dba o bezpieczeństwo sportowej rywalizacji i organizuje projekty społeczne. Jako jedyna polska organizacja, Stowarzyszenie jest zrzeszone w strukturach światowego związku – International Mixed Martial Arts Federation. Powołuje oficjalną kadrę Polski na międzynarodowe zawody i organizuje krajowe platformy do sportowej rywalizacji. Organizacja łączy współpracę sektora organizacji pozarządowych, środowisk naukowych, klubów sportowych, grup biznesowych i środowisk medialnych.

ZOBACZ:  Erling Haaland z kosmicznym debiutem w BVB!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x