Przejdź do treści

Flying Colors prezentują nowy album „Third Degree”

Flying Colors Third Degree
Fot. kadr z teledysku Flying Colors - More

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Nowy, trzeci studyjny album Flying Colors nazywa się „Third Degree”. Album promowały utwory „The Loss Inside”, „More” i „You Are Not Alone”.

Pierwszy album zespołu ukazał się w marcu 2012 roku i zadebiutował w pierwszej dziesiątce na liście Billboard Hard Rock, jak również na 11-tym miejscu listy Rock Album BBC. Krążek „Second Nature” pojawił się na rynku we wrześniu 2014 roku, a październik 2019 przynosi trzeci album studyjny supergrupy. Flying Colors jak najbardziej zasługuje na miano supergrupy.

Zespół tworzą: gitarzysta Steve Morse (Deep Purple, Dixie Dregs, ex-Kansas), perkusista Mike Portnoy (Winery Dogs, ex-Dream Theater, Transatlantic), klawiszowiec / wokalista Neal Morse (Transatlantic, ex-Spock’s Beard i artysta solowy), basista Dave LaRue (Dixie Dregs, ex-Joe Satriani) oraz wokalista i autor tekstów Casey McPherson (Alpha Rev, The Sea Within) – te nazwiska gwarantują muzykę na najwyższym poziomie.

Flying Colors – More

Flying Colors zaznaczają, że na nowym albumie chcą przekraczać różnego rodzaju granice. „W każdym z nowych utworów jest o wiele więcej „słodyczy” niż dotychczas” – zauważa Mike Portnoy.

„Każdy utwór zabiera słuchacza w małą podróż, ale od początku do końca jest to bardzo przyjemna wycieczka. Nagrywanie nowej muzyki zajęło nam trochę czasu, ale tak to właśnie działa we Flying Colors. Bardzo trudno jest nas wszystkich zebrać w tym samym pomieszczeniu i w tym samym czasie. Ale kiedy już się to uda – wszystko płynie. Ale moim zdaniem przyszłość zespołu jest bardzo jasna. Nasza misja, od momentu kiedy się spotkaliśmy, jest wciąż taka sama. To ta sama piątka facetów o niezwykle różnych osobowościach muzycznych i różnym pochodzeniu, którzy tak jakby łączą się w gigantycznym tyglu i wówczas powstaje muzyka bardzo melodyjna, głęboka i kolorowa. I właśnie to zawsze było celem tego zespołu” – dodaje.

Szczegółowa tracklista albumu „Third Degree” przedstawia się następująco:

 1. The Loss Inside
 2. More
 3. Cadence
 4. Guardian
 5. Last Train Home
 6. Geronimo
 7. You Are Not Alone
 8. Love Letter
 9. Crawl

Zawartość bonusowego dysku:

 1. Waiting For The Sun (Unreleased Bonus Studio Track)
 2. Geronimo (Instrumental Arrangement/Mix)
 3. You Are Not Alone (Instrumental Arrangement/Mix)
 4. Love Letter (Acoustic Arrangement/Mix)
 5. Last Train Home (Instrumental Arrangement/Mix)
 6. Crawl (Instrumental Arrangement/Mix)

Album można nabyć pod linkiem: https://www.mystic.pl/produkty.htm?search_text=flying+colors+third.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx