Przejdź do treści

Fishing Adventure oraz Otherworldly debiutują na Nintendo Switch

Fot. Fishing Adventure

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Na 21 lutego br. Ultimate Games S.A. ustaliło premierę dwóch nowych gier na Nintendo Switch. Fishing Adventure to jedna z najlepiej ocenianych gier wędkarskich ostatnich lat. Otherworldly jest z kolei propozycją dla miłośników horrorów i mrocznych przygód.

Za konwersję i wydanie obu gier na Nintendo Switch odpowiada polska firma Ultimate Games S.A. Datę premiery Fishing Adventure i Otherworldly w cyfrowej dystrybucji (Nintendo eShop) ustalono na 21 lutego 2020 r.

Fishing Adventure

Twórcy Fishing Adventure proponują relaksacyjne podejście do wędkarstwa. Gracze znajdą tutaj m.in. ponad 30 gatunków ryb oraz 7 dużych łowisk, które odwzorowują rzeczywiste lokalizacje z różnych zakątków świata. Dodatkowo przygotowano również np. interesujące zadania wędkarskie do wykonania oraz turnieje.

Fot. Fishing Adventure

W listopadzie 2019 r. Fishing Adventure zostało wydane na PC. Gra spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem graczy – obecnie odsetek pozytywnych recenzji na platformie Steam przekracza 90 proc. To jeden z najlepszych wyników, jakie zanotowały tytuły wędkarskie w ostatnich latach.

Fishing Adventure (Nintendo eShop): https://www.nintendo.com/games/detail/fishing-adventure-switch/

Fishing Adventure (Steam): https://store.steampowered.com/app/1101140/Fishing_Adventure/

Otherworldly

To tytuł stworzony z myślą o fanach niekonwencjonalnych horrorów. Za powstanie Otherworldly odpowiada MrCiastku, niezależny deweloper, który znany jest m.in. z wydanego także na Nintendo Switch horroru Shadows 2: Perfidia.

Akcja Otherworldly została osadzona w pełnych mroku i tajemnic lochach. Celem gracza jest znalezienie złota oraz innych legendarnych skarbów. Rozgrywkę oparto głównie na unikaniu pułapek czy potworów. Kluczowe jest więc unikanie zagrożeń, co może wymagać sporej zręczności, a także mocnych nerwów.

Otherworldly (Nintendo eShop): https://www.nintendo.com/games/detail/otherworldly-switch/

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google