Fiorentina – Verona. Krzysztof Piątek z kolejnym golem w Serie A! [WIDEO]

Fiorentina Verona Krzysztof Piątek
Krzysztof Piątek, fot. Serie A

Krzysztof Piątek zdobył kolejną bramkę w barwach ACF Fiorentiny w Serie A. Jego zespół zremisował z Hellasem Verona 1:1.

Dla Krzysztofa Piątka trafienie w meczu z Hellasem jest już trzecim w Serie A. Polak po dołączeniu w zimowym okienku transferowym do ACF Fiorentiny strzelił już łącznie 6 goli. 3 bramki Piątek dołożył w Pucharze Włoch. W dzisiejszym meczu Krzysztof Piątek zdobył bramkę już w 10. minucie. Najpierw w fantastycznym stylu przyjął piłkę na dziesiątym metrze i z półobrotu huknął w lewy róg bramki. Hellas Verona wyrównała w 20. minucie. Gola dla gości strzelił z rzutu karnego Gianluca Caprari.

ACF Fiorentina – Hellas Verona 1:1 (1:1)

Strzelcy: Krzysztof Piątek 10′ – Gianluca Caprari 20′ (k.)

twitter.com/ELEVENSPORTSPL

ACF Fiorentina obecnie zajmuje ósme miejsce w tabeli Serie A. Po 27 rozegranych meczach ma na koncie 43 punkty. Liderem włoskiej ligi jest Inter Mediolan, który w 27 spotkaniach zdobył 58 punktów. Tuż za nim są SSC Napoli oraz AC Milan, które mają na koncie 57 punktów.

ZOBACZ:  Legia Warszawa jednym z gospodarzy turnieju Al Abtal International Cup