Finał „Taniec z Gwiazdami 13”. Zobacz kto wygrał!

Finał Taniec z Gwiazdami 13
Ilona Krawczyńska, Robert Rowiński, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Finał 13. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” za nami. Ostatni odcinek tanecznego show otworzyła Doda występem muzycznym. Następnie przyszedł czas na przedstawienie finalistów, którymi zostali Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński oraz Jacek Jelonek i Michał Danilczuk.

Prowadzący wyjaśnili, że każda z par zatańczy po trzy tańce: pierwszy – nowy zachowany w stylu Halloween, drugi – powtórzony, wybrany przez konkurentów, a trzeci to freestyle, czyli taniec dowolny. Każdą choreografię ocenili jurorzy: Andrzej Piaseczny, Iwona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski. Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński rozpoczęli rywalizację, prezentując jive’a. Następnie Jacek Jelonek i Michał Danilczuk zatańczyli salsę. Po muzycznym występie Jamali finaliści powrócili do tanecznej rywalizacji. Na parkiecie pojawili się Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński. Para powtórzyła swoją choreografię do swinga, którego zatańczyli już w szóstym odcinku. Jacek Jelonek i Michał Danilczuk ponownie zaprezentowali foxtrota, którego po raz pierwszy zatańczyli w piątym odcinku „Tańca z gwiazdami”.

Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński jako trzeci, ostatni taniec przygotowali freestyle’a tak samo, jak Jacek Jelonek i Michał Danilczuk. Po tańcach konkursowych na parkiecie pojawili się wszyscy uczestnicy 13. edycji „Tańca z gwiazdami”, którym nie udało dotrwać do finału. Wykonali wspólny taniec do przeboju Whitney Houston „I Will Always Love You”. I wszystko stało się jasne! Paulina Sykut-Jeżyna, Krzysztof Ibisz i Izabela Janachowska ogłosili, że 13. edycję „Tańca z gwiazdami” wygrywają Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński. Duet otrzymał Kryształową Kulę, a także 100 tysięcy dla gwiazdy i 50 tysięcy dla tancerza!

Robert Rowiński Ilona Krawczyńska
Robert Rowiński i Ilona Krawczyńska, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Doda Taniec z Gwiazdami
Doda, fot. AKPA
ZOBACZ:  Jedz Pij Warszawo - tradycja i nowoczesność czyli kulinarna kultura stolicy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx