Finał programu „Szansa na sukces. Opole 2021”. Łukasz Brodowski zwycięzcą!

Łukasz Brodowski, fot. AKPA

OBSERWUJ NAS:

Po jedenastu tygodniach muzycznych zmagań wyłoniono jedenastu finalistów „Szansy na sukces. Opole 2021”. Wśród nich znaleźli się: Julia Mróz, Kacper Grzelak, Zuzanna Piech, Julia Kierepka, Sara Nowak, Justyna Kwaśna Łapisz, Karol Olszewski, Marcin Simiński, Iga Kozacka, Daniel Wiernasz i Łukasz Brodowski.

Odcinek finałowy z udziałem największych polskich gwiazd został podzielony na dwie części. W pierwszej, każdy uczestnik zaśpiewał piosenkę w parze z gwiazdą wygranego przez siebie odcinka. W dogrywce znalazło się trzech wokalistów, a głosy sms-owe zostały wyzerowane. W grze o wszystko Justyna, Łukasz i Marcin zaśpiewali wylosowane utwory z poprzednich odcinków.

Andrzej Piasek Piaseczny, Maryla Rodowicz, fot. AKPA

Łukasz Brodowski wygrał finał Szansy na sukces!

Ostatecznie głosami widzów zwyciężył Łukasz Brodowski. Łukasz pochodzi ze Stargardu, gdzie od 10 lat zajmuje się śpiewaniem. Interesuje się także sportem i gra na gitarze. Teraz, interpretacją utworu „Tylko mnie kochaj” zespołu Goya, wyśpiewał wymarzony bilet do Opola. To piękny prezent gwiazdkowy dla młodego wokalisty. W nagrodę wystąpi w koncercie „Debiuty” podczas 58. KFPP w Opolu. Program poprowadził Artur Orzech.

Fot. AKPA
ZOBACZ:  Nowy album Pop Smoke’a już w lipcu!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x