Przejdź do treści

Finał Miss Earth 2023 w Wietnamie z udziałem Miss Polonia Ewy Jakubiec! Zobacz kiedy!

Miss Earth 2023 finał
Ewa Jakubiec, fot. Miss Polonia/IGO-ART

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Ewa Jakubiec, aktualna Miss Polonia 2023 już 22 grudnia weźmie udział w wielkim finale konkursu Miss Earth w Wietnamie. To trzeci co do wielkości i prestiżu międzynarodowy konkurs piękności, promujący ochronę środowiska i postawy proekologiczne. Piękna Polka jest jedną z faworytek do głównego tytułu! Zobaczcie jak prezentuje się podczas przygotowań do finału!

Kim jest Najpiękniejsza Polka – Ewa Jakubiec?

Ewa Jakubiec w czerwcu br została wybrana na Miss Polonia 2023. Jest dyplomowaną pielęgniarką w trakcie specjalizacji anestezjologicznej. Jest również studentką zdrowia publicznego na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu i studentką studiów EMBA z zakresu ochrony zdrowia na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie. Pracuje w klinice medycyny estetycznej przy zabiegach transplantacji włosów.

Jest wolontariuszką i ambasadorką wielu kampanii społecznych i charytatywnych takich jak Dotykam=Wygrywam (profilaktyka raka piersi), TAK dla zdrowia rodziny, czy FAS OFF (kampania kierowana do kobiet w ciąży). Pasjonatka jazdy motocyklem. Jej największym marzeniem jest podróż do Australii. Od ponad trzech tygodni przebywa w Wietnamie, na zgrupowaniu konkursu Miss Earth 2023, którego finał odbędzie się 22 grudnia.

Miss Earth 2023 finał
Ewa Jakubiec, fot. Miss Polonia/IGO-ART

Światła fleszy, blichtr glamour i ekologiczne przesłanie konkursu Miss Earth

Miss Polonia Ewa Jakubiec przyleciała do Wietnamu już 28 listopada, gdzie od ponad 3 tygodni uczestniczy w wielu przedfinałowych aktywnościach. W tętniącym życiem mieście Ho Chi Minh wzięła udział, m.in. w ceremonii przyznania szarf, gali powitalnej, oficjalnych prezentacjach w strojach narodowych i kostiumach kąpielowych. Na wszystkich wydarzeniach Polka reprezentowała się bardzo stylowo prezentując kreacje od polskich projektantów m.in. Emila Wieczorka, Angeliki Józefczyk, Andżeliki Chruścińskiej, Madonna Atelier czy marki ZAQUAD. Nie zabrakło także czasu na zwiedzania tego pięknego, azjatyckiego kraju i poznania jego kultury.

Jednak poza blaskiem i glamour, uczestniczki zaangażowały się w serce sprawy ekologicznej. Wzięły udział w wydarzeniu sadzenia drzew, promując świadomość ochrony środowiska i pracę nad ponownym zalesianiem. Symboliczne posadzenie pierwszego drzewa w Wietnamie wyrażało zaangażowanie w zachowanie piękna naszej planety dla przyszłych pokoleń. Wszystkie kandydatki miały także okazję, zgodnie z ideologią konkursu Miss Ziemi, zaprezentować swoje projekty ekologiczne.

Miss Earth 2023 finał
Ewa Jakubiec, fot. Miss Polonia/IGO-ART

Miss Earth jest organizowany od ponad 20 lat i należy do czołówki międzynarodowych konkursów piękności na świecie, zaraz po Miss World i Miss Universe. W wydarzeniu uczestniczą reprezentacje z blisko 90 krajów globu. Główną ideą i misją konkursu jest promocja postaw proekologicznych i ochrona środowiska.

Finał Miss Earth 2023 – Polka wśród faworytek do korony!

Nadszedł ten długo wyczekiwany moment! Już w piątek 22 grudnia Ewa Jakubiec stanie na wielkiej scenie i zawalczy o koronę Miss Earth. Główną suknię wieczorową stworzył Emil Wieczorek. Kreację zaprojektowano specjalnie dla Miss Polonia, a jej przygotowanie zajęło 4 tygodnie! Limonkowa suknia wieczorowa została ręcznie zdobiona piórami i kamieniami. Jej zielony odcień dedykowany jest idei Miss Earth, czyli ekologii.

Miss Earth 2023 finał
Ewa Jakubiec, fot. Miss Polonia/IGO-ART

Jak pokazują notowania i rankingi obserwatorów oraz fanów konkursów piękności z całego świata, Polkę zalicza się do grona faworytek tegorocznej edycji Miss Ziemi. Według typowań, Ewa Jakubiec ma ogromne szanse zakwalifikować się do TOP 10. Może nawet liczyć na miejsce w ścisłym finale i koronę tej Najpiękniejszej! Trzymamy kciuki za sukces naszej reprezentantki!

Ewa Jakubiec w serwisie Instagram: Instagram.com/jakubiec_ewa/.

Ewa Jakubiec w bikini – oficjalna prezentacja:

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx