Filip Chajzer udawał atak paniki i znów spadł na niego ogromny hejt

Filip Chajzer / fot. Facebook/ChajzerFilip

OBSERWUJ NAS:

Filip Chajzer w piątkowym programie Dzień Dobry TVN naśladując osoby chore psychicznie zaczął udawać atak paniki. Jego “wybryk” odbił się się w mediach społecznościowych szerokim echem i spadła na niego duża fala krytyki.

Odcinek DDTVN w którym Filip Chajzer udawał atak paniki, miał emisję 29 listopada 2019 roku. Podczas programu odbywała się dyskusja na temat zaburzeń lękowych. Chajzer podkreślał wagę problemu, lecz pod koniec rozmowy z psycholog Marią Rotkiel zaczął udawać atak paniki. Po emisji tego odcinka w internecie zaczęło pojawiać się dużo negatywnych opinii odnośnie zachowania Filipa Chajzera, sugerujących, że jego zachowanie było nie na miejscu i nie można się tak naśmiewać z osób z zaburzeniami psychicznymi. Niestety nie zabrakło także bardzo wulgarnych komentarzy i wyzwisk w kierunki Filipa.

– Nigdy w życiu do głowy nie przyszłoby mi urażenie kogokolwiek chorego psychicznie. Jeśli tak zostało to odebrane to z całego serca przepraszam wszystkie osoby, które realnie i na codzień dotyczy ten problem. Problem jest jeszcze jeden. W odpowiedzi ludzi, którzy jak rozumiem zdecydowali, że taki sposób wymierzenia sprawiedliwości będzie najwłaściwszy, przeczytałem setki komentarzy szydzących ze śmierci mojego syna w 2015. Do tego dziesiątki drastycznych zdjęć z wypadku wklejanych na mój profil facebook oraz wysyłanych w wiadomościach. To skala podłości wykraczająca poza normy człowieczeństwa. Tyle w tym temacie mam do powiedzenia. Życzę pokoju, spokoju i miłości – napisał na swoim Facebookowym profilu Filip Chajzer.

Filipa Chajzer zamieścił także zrzut ekranu, który przedstawia wulgarne komentarze w jego kierunku od strony hejterów:

Fot. Filip Chajzer Facebook
ZOBACZ:  Miss Polski 2020 już za tydzień! Znamy szczegóły finałowego konkursu!