REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

FIFA 20 bez Juventusu Turyn. Mistrz Włoch podpisał umowę na wyłączność z Konami

Fot. PES

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

EA Sports poinformowało, że w najnowszej odsłonie gry FIFA 20 zabraknie Juventusu Turyn. Mistrzów Włoch ma zastąpić klub o nazwie Piemonte Calcio. Wszystko to przez umowę na wyłączność do praw Juventusu z Konami (wydawcą gry Pro Evolution Soccer).

Ta szokująca wiadomość dla fanów gry FIFA i Juventusu pojawiła się po ogłoszeniu przez gigantów z Turynu ekskluzywnej umowy z Konami, twórcą długoletniego rywala FIFY, Pro Evolution Soccer. Fani FIFY pewnie zastanawiają się teraz czy będą mogli zagrać Cristiano Ronaldo. CR7 będzie dostępny w grze, ale w klubie o nazwie Piemonte Calcio.

Piemonte Calcio będzie miało zmieniony herb, stroje i stadion, jednak będzie miało identyczny skład, jak Juventus. W oficjalnym komunikacie prasowym Electronic Arts oznajmiło: „To będą prawdziwi gracze, posiadający autentyczne nazwiska i twarze. Zostaną oni wykorzystani w drużynie Piemonte Calcio”. Umowa na wyłączność do praw między Juventusem a Konami została podpisana na 3 lata. Podobne umowy z Konami podpisały wcześniej Bayern Monachium, Manchester United, AS Monaco czy FC Barcelona, jednak te drużyny będą w FIFIE 20, bo w przypadku tych zespołów nie ma mowy o kontraktach na wyłączność.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google