Przejdź do treści

Festiwal Młodych Talentów 2021. Serca i Antonina zwycięzcami!

Festiwal Młodych Talentów 2021
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Trio z Wrocławia, zespół Serca i Antonina decyzją jury zdobył nagrodę Grand Prix 15. Festiwalu Młodych Talentów!

To była jedna z najbardziej kolorowych i różnorodnych edycji festiwalu od lat. W piątek usłyszeliśmy 10. finalistów, wybranych z ponad 300. zgłoszonych muzyków. – Potraficie wzbudzić szacunek i jestem pewna, że odniesiecie sukces – mówiła Katarzyna Nosowska, przewodnicząca jury do finalistów – Nigdy w życiu nie zwątpcie. Jak nie dziś, to jutro, jak nie drzwiami to oknem.

Do sobotniego finału wybrano trzy zespoły: Dressed As Humans z Warszawy, Elektro Mahatma z Kalisza i wrocławski zespół Serca i Antonina. I właśnie ekipa znad Odry, Serca i Antonina wygrała tegoroczną edycję festiwalu.

Nagrodą dla zdobywcy Grand Prix festiwalu jest wydanie cyfrowe singla przez wytwórnię Kayax w ramach projektu „My Name Is New” i związane z tym działania promocyjne i public relations, oraz bonusy finansowe ufundowane przez Szczecińską Agencję Artystyczną.

Serca i Antonina

Serca to duet elektroniczny powstały z połączenia dwóch odległych światów. Tworzących go producentów w składzie Radek Baranowski i Kamil Jagiełło dzieli ogromna przestrzeń. Artyści na co dzień tworzą muzykę alternatywną i… punk rockową. Ich wspólnym językiem jest język bitów, onirycznych sampli i brzmień syntezatorowych. Do współpracy przy premierowym materiale Serca zaprosili wokalistkę – Antoninę, z którą momentalnie złapali wspólne fale. Efektem jest wspólna EP pt. „Egzotyczne sny”, która jest dostępna we wszystkich serwisach cyfrowych.

  1. Festiwal Młodych Talentów odbył się w dniach 8-9 października br. w Szczecinie. Gwiazdami festiwalu byli Tymek i Zalewski.
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx