Festiwal Kręgi w Elektrowni Powiśle. Borys Szyc i Maciej Stuhr wzięli udział w debacie

Festiwal Kręgi w Elektrowni Powiśle
Fot. Michał Baranowski/AKPA

OBSERWUJ NAS:

Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska-Stuhr oraz Justyna Nagłowska-Szyc i Borys Szyc wzięli udział w debacie “Razem. Ale jak się dogadać?”. Debata została zorganizowana w ramach Festiwalu Kręgi w warszawskiej Elektrowni Powiśle.

Podczas spotkania, które poprowadziła Agata Kozak, znane pary rozmawiały o nowych modelach rodzicielstwa, jak się dogadać w parze, co daje im pomaganie innym. A także o tym, jak się dogadać po kłótni, jak się nie rozstać czy jak poradzić sobie z presją męskości i kobiecości? Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska-Stuhr to jedna z najbardziej medialnych par w Polsce. Maciej jest aktorem, wykładowcom akademickim, Kasia – dietetyczką i autorką książek o zdrowym żywieniu. Łączą ich wspólne pasje i zaangażowanie społeczne.

Festiwal Kręgi w Elektrowni Powiśle
Maciej Stuhr, Katarzyna Błażejewska-Stuhr, Justyna Szyc-Nagłowska, Borys Szyc,, Agata Kozak, fot. Baranowski/AKPA

Festiwal Kręgi w Elektrowni Powiśle

Justyna Nagłowska-Szyc i Borys Szyc to kolorowa para, która ma wielu fanów. Justyna jest dziennikarką, autorką podcastu “Matka też człowiek”, w którym wspiera kobiety. Borys to jeden z najbardziej znanych polskich aktorów. Festiwal Kręgi w tym roku odbył się pod hasłem “Potrzebujemy być razem”. “Poczułyśmy, że po tym ciężkim roku przychodzi czas na odbudowę relacji i na wsparcie dla nas wszystkich. Podczas tej edycji Kręgów sprawdzimy, jak dawać wsparcie drugiemu, ale też samemu sobie” – deklarują organizatorzy.

Festiwal Kręgi w Elektrowni Powiśle
Justyna Szyc-Nagłowska, Borys Szyc, fot. Baranowski/AKPA | Festiwal Kręgi w Elektrowni Powiśle
ZOBACZ:  Cafardini: klasyczna moda męska szyta na miarę
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x