Przejdź do treści

Festiwal Dreamersland 2024 już 3 lipca!

Festiwal Dreamersland 2024
Fot. mat. prasowy, Festiwal Dreamersland

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Koncerty muzyki transformacyjnej, medytacje, sztuka, twórcze doznania i międzynarodowa mieszanka kultur i stylów. To w skrócie festiwal Dreamersland, którego kolejna edycja startuje 3 lipca.

Wydarzenie odbywa się na skraju puszczy w niemal dzikich okolicznościach przyrody w okolicach Bolimowa, 70 km od Warszawy. Uczestnicy nocują na polu namiotowym lub korzystają z przygotowanego przez organizatora glampingu. Twórcy starają się w ten sposób stworzyć przestrzeń, w której można odpocząć od codzienności, wyłączyć telefon, wsłuchać się w siebie i innych uczestników festiwalu.

Dreamersland przygotowano z międzynarodowym rozmachem. Przez 5 dni można będzie uczestniczyć w koncertach, kręgach, jammach muzycznych, głębokich warsztatach dla ciała, ducha i umysłu. – Zapraszamy, spotkasz się tu z odnową, inspiracją i integracją z różnych dziecin sztuki, zdrowia, rozwoju, relacji i innych. Można tu poznać całą społeczność ludzi, którzy celebrują życie i odkrywają je w pięknej prostocie – mówi Bea Zwolińska, twórczyni festiwalu.

Wydarzenie skupia wielu twórców znanych w nurcie muzyki transformacyjnej, takich jak Deja Dova. Co roku można posłuchać na żywo kilkudziesięciu artystów z całego świata, którzy swoim stylem i zaangażowaniem współtworzą unikalny klimat festiwalu.

– W tych niezwykłych okolicznościach, ludzie gromadzą się wokół ognia, tańcząc boso do rytmu bębna, łączą się z naturą i innymi uczestnikami. To wyjątkowe przeżycie dla każdego – dodaje Zwolińska.

Festiwal rozpoczyna się 3 lipca i potrwa przez 5 dni.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx