REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Fest Festival 2023 coraz bliżej! Ostatni moment, aby zdobyć bilety z tańszej puli Spring Tix

Fest Festival 2023 bilety
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Podczas zbliżającego się Fest Festivalu 2023 będzie można usłyszeć zarówno światowe gwiazdy, jak i ulubionych wykonawców polskiej sceny muzycznej. Wystąpią m.in.: The Chemical Brothers, Peggy Gou, Kasabian, Steve Angello, Róisín Murphy, Yungblud, M83, Ferg, Sofi Tukker, Don Diablo, Kungs, Bonobo, Yung Lean, Oliver Heldens, The Blaze oraz ponad 200 artystów. Warto pospieszyć się z podjęciem decyzji, aby usłyszeć ulubionych artystów na żywo – bilety w tańszej puli Spring Tix są dostępne jedynie do 1 czerwca do godziny 23:59!

Przed nami święto muzyki, koloru oraz wielka celebracja życia – Fest Festival! Hasło przewodnie tegorocznej edycji to „Manifest Yourself”, czyli zaproszenie do wyrażania siebie na wszelkie sposoby, inspirowania ludzi wokół oraz stworzenia społeczności, która opiera się na energii każdej, pojedynczej jednostki. Pomiędzy 9 a 13 sierpnia w zjawiskowo udekorowanym Parku Śląskim za pomocą najróżniejszych odmian sztuki dostarczymy tysięcy okazji do zachwytu i emocji.

Fest Festival 2023 bilety
Fot. mat. prasowy

Muzyczna warstwa festiwalu to ponad 200 występów ulokowanych na 11, wyróżniających się swoim unikalnym charakterem, scenach. Fest to także święto sztuk wizualnych i performansu oraz okazja do spróbowania czegoś nowego – np. lotu balonem, zażycia relaksującego masażu lub nawet zrobienia sobie tatuażu. Integralną częścią wydarzenia są też panele dyskusyjne z ekspertami w swoich dziedzinach. Fest to festiwal możliwości i wyboru.

Fest Festival 2023 bilety
Fot. mat. prasowy

Na Fest Festivalu 2023 wystąpią między innymi:

9 sierpnia (środa):
Steve Angello
The Blaze
Sub Zero Project
Two Feet
Yung Lean

10 sierpnia (czwartek):
Kasabian
FERG
Róisín Murphy
SOFI TUKKER with Bob’s Dance Shop
Yungblud

11 sierpnia (piątek):
Peggy Gou
Bonobo
Don Diablo
Kungs
M83
Two Door Cinema Club

12 sierpnia (sobota):
The Chemical Brothers
070 Shake
2115
Aitch
Crystal Fighters
Oliver Heldens

13 sierpnia (niedziela):
EXTRA DAY at Eden Stage

oraz ponad 200 artystów.

Bilety na Fest Festival 2023 w tańszej puli Spring Tix są dostępne jedynie do 1.06 do 23:59 na stronie festfestival.pl oraz Going.

Od 2 czerwca obowiązywać będzie pula Last Chance. W niej ceny biletów na Fest Festival wzrosną – karnet 4-dniowy będzie dostępny w sprzedaży za 839 zł. Pierwszy dzień czerwca to ostatnie chwile, aby zdobyć przepustkę do wakacyjnej zabawy w tańszej puli Spring Tix!

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx