FEN 34. Mateusz Murański zmierzy się z Epic Cheat Mealem

FEN 34 Mateusz Murański
Fot. FEN

OBSERWUJ NAS:

Na pierwszej konferencji prasowej przed galą FEN 34 doszło do sensacyjnej informacji. Youtuber Epic Cheat Meal pierwotnie miał zawalczyć z Jackiem “Hammerem” Frostem, jednak Frost wypadł z powodu kontuzji. Nowym rywalem Epica został… Mateusz Murański.

Rodzina Murańskich w ostatnich tygodniach jest niezwykle popularna w “polskim internecie”. Wszystko za sprawą konfliktu z Arkadiuszem Tańculą oraz dramy Konrad Niewolski vs Jacek Murański (tata Mateusza). Mateusz Murański niecałe dwa tygodnie temu bił się na gali FAME MMA 10. Wtedy przegrał po decyzji sędziowskiej z Tańculą, a już 28 maja zobaczymy go ponownie w oktagonie. Jego rywal Epic Cheat Meal (Artur Syc) nie ma żadnego doświadczenie w MMA. Co prawda w jednym z wywiadów mówił, że trenował ten sport kilka lat temu przez kilka miesięcy, jednak nigdy nie walczył w oktagonie. W tym starciu wydarzyć się może wszystko. Będzie to jedna z kilku freak fightowych walk gali FEN 34, które przygotował dla nas Paweł Jóźwiak.

Na gali FEN 34 zobaczymy również m.in. walkę Lil Masti z Adrianną Śledź znaną z programu Love Island, czy starcie Tiktokerek.

FEN 34 – Mateusz Murański vs Epic Cheat Meal

instagram.com/fightexclusivenight
ZOBACZ:  KSW 52: Salahdine Parnasse vs Ivan Buchinger. Zobacz zwiastun
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x