Federico Marchetti zostanie uhonorowany podczas AmfAR Gala na Milan Fashion Week

Federico Marchetti amfar
Federico Marchetti, fot. YOOX NET-A-PORTER

W sobotę 21 września 2019 r. odbędzie się jedenasta doroczna gala amfAR w Mediolanie. Jest to gala na rzecz amfAR, The Foundation for AIDS Research (Fundacji amfAR na rzecz badań nad AIDS). Odbędzie się ona we współpracy z Fashion Week w Mediolanie. Federico Marchetti, Prezes i Dyrektor Generalny Grupy YOOX NET-A-PORTER, będzie honorowym gościem wieczoru. Carine Roitfeld wręczy mu Nagrodę Odwagi amfAR.

Uroczysta gala to niezmiennie jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń Milan Fashion Week. Gala odbędzie się w Palazzo Mezzanotte. Obejmie przyjęcie koktajlowe oraz kolację na którym nie zabraknie szampana Perrier-Jouët i charakterystycznych koktajli Absolut Elyx. Dodatkowo zaplanowana jest aukcja na żywo oraz specjalny występ międzynarodowej artystki Rity Ory.

Przez lata włoska społeczność modowa wzorowo wspierała amfAR. Domy mody i projektanci gwarantowali i prowadzili wiele najbardziej udanych działań fundacji w zakresie pozyskiwania funduszy. Podobnie jak wszystkie wydarzenia amfAR, amfAR Gala Milano przyciągnie ekscytującą i różnorodną grupę wybitnych gości. Nie zabraknie wielu celebrytów, osobistości i projektantów związanych z Milan Fashion Week. Pojawią się także znane nazwiska ze świata muzyki, biznesu i sztuki.

Federico Marchetti z amfAR zostanie uhonorowany podczas Milan Fashion Week

W ostatnich latach amfAR złożył hołd brytyjskiemu redaktorowi naczelnemu Vogue Edwardowi Enninfulowi, przedsiębiorcy Lapo Elkannowi, zmarłej redaktor naczelnej Vogue Italia France Sozzani, prezesowi OTB Group Renzo Rosso, Remo Ruffiniemu z Moncler i Angeli Missoni za ich wybitne osobiste zaangażowanie w walkę z AIDS. Minionym wydarzeniom przewodniczyli tacy jak Sharon Stone, Dakota Johnson, Heidi Klum, Rosario Dawson, Juliette Lewis, Janet Jackson, Coco Rocha i Michelle Rodriguez. Do tej pory amfAR Gala Milano zebrała ponad 14 milionów dolarów na badania amfAR ratujące życie.

Głównym partnerem amfar Gala Milano jest marka Pernod Ricard w skład którego wchodzą Perrier-Jouët Champagne i Absolut Elyx. Więcej informacja na stronie: www.amfar.org/Milano-2019/.

ZOBACZ:  Dlaczego studiowanie psychologii ma sens?

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx