Fazi z Nagłego Ataku Spawacza z hardkorowymi wersami w Hot16Challenge2

Fot. CZOPKA TV YouTube

OBSERWUJ NAS:

W chwili kiedy już cała branża show-biznesowa (raperzy, piosenkarze, aktorzy, youtuberzy itd.) bierze udział w akcji Hot16Challenge2, do sieci swoje ostre jak maczeta wersy wrzuca Fazi.

Fazi już na początku mocno zaczyna: “Ty jakie szesnastki, ja wolę czterdziestki”, później rapuje m.in. “W dobie poprawności gdzie wszyscy się miziają (Żabson, czy to ty ?) Gałe opierdalają !”. Padają także wersy: “Sobota się skończyła, podobno na ochronkach” i “Tata na macie z łokcia dostał w ryj” – prawdopodobnie jest to nawiązanie do Hot16Challenge2 ojca warszawskiego rapera Maty, który z zawodu jest prawnikiem i który także wziął udział w tej akcji. Na końcu Fazi nominuje m.in. Jonathana Davisa, wokalistę grupy Korn, Ice Cube’a i Immortala Technique’a.

Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka – “Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z Koronawirusem.

Fazi / Nagły Atak Spawacza – #Hot16Challenge2:

Fazi / Nagły Atak Spawacza – #Hot16Challenge2
ZOBACZ:  Greyson Chance prezentuje singiel "Bad To Myself"