REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Fazi z Nagłego Ataku Spawacza z hardkorowymi wersami w Hot16Challenge2

Fot. CZOPKA TV YouTube

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

W chwili kiedy już cała branża show-biznesowa (raperzy, piosenkarze, aktorzy, youtuberzy itd.) bierze udział w akcji Hot16Challenge2, do sieci swoje ostre jak maczeta wersy wrzuca Fazi.

Fazi już na początku mocno zaczyna: „Ty jakie szesnastki, ja wolę czterdziestki”, później rapuje m.in. „W dobie poprawności gdzie wszyscy się miziają (Żabson, czy to ty ?) Gałe opierdalają !”. Padają także wersy: „Sobota się skończyła, podobno na ochronkach” i „Tata na macie z łokcia dostał w ryj” – prawdopodobnie jest to nawiązanie do Hot16Challenge2 ojca warszawskiego rapera Maty, który z zawodu jest prawnikiem i który także wziął udział w tej akcji. Na końcu Fazi nominuje m.in. Jonathana Davisa, wokalistę grupy Korn, Ice Cube’a i Immortala Technique’a.

Hot16challenge to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. Druga edycja legendarnej rapowanej akcji to nie tylko nagrywanie muzyki, ale również pomoc w walce z koronawirusem. Wraz z #hot16challenge2 ruszyła zbiórka – “Beef z koronawirusem #hot16challenge” dla Siepomaga.pl. Zarówno nominowani jak i fani mogą wpłacać pieniądze na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z Koronawirusem.

Fazi / Nagły Atak Spawacza – #Hot16Challenge2:

Fazi / Nagły Atak Spawacza – #Hot16Challenge2
Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google