Fashion Designer Awards 2020. 22-letnia Wiktoria Frankowska najlepszą projektantką!

Mariusz Brzozowski, Marcin Paprocki, Dorota Williams, Mateusz Hładki i Joanna Sokołowska-Pronobis / fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Za nami już 11. finał Fashion Designer Awards, który w tym roku odbył się pod hasłem „My City My Energy”. Zwyciężczynią konkursu została 22-letnia Wiktoria Frankowska.

Konkurs Fashion Designer Awards organizowany jest od grudnia 2008 roku, inicjatorką i pomysłodawczynią jest Joanna Sokołowska-Pronobis. To przedsięwzięcie dla początkujących designerów, których marzeniem jest rozwój i edukacja w zakresie projektowania ubioru. To przedsięwzięcie absolutnie dla wszystkich, których pasją jest moda. Konkurs jest realną szansą zaistnienia w mediach, zdobycia doświadczenia na stażach w atelier w Polsce i zagranicą, poszerzenia horyzontów i wzbogacenia portfolio.

Joanna Sokołowska-Pronobis podsumowuje Fashion Designer Awards 2020

Joanna Sokołowska-Pronobis podsumowuje Fashion Designer Awards 2020

Fashion Designer Awards to pierwszy tego typu projekt w Polsce, który od początku do końca konsekwentnie rozwija w młodych ludziach pasję, talent i świadomą potrzebę inwestowania we własną przyszłość. Ideą konkursu jest zaproszenie co roku zagranicznego projektanta jako honorowego przewodniczącego jury, który oprócz zaprezentowania swojej kolekcji na uroczystej gali zaprosi laureata do swojego atelier na staż. W tym roku gościem honorowym była Benedetta Barzini – ikona mody lat 60, legendarna modelka Vogue Italia, muza Andy’ego Warhola i Salvadora Dalego.

Benedetta Barzini i Wiktoria Frankowska / fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Na Fashion Designer Awards 2020 pojawiło się także wiele gwiazd ze świata show-biznesu. Na wydarzenie przybyli m.in.: Dorota Williams, Maciej Majzner, duet projektantów Paprocki & Brzozowski, Joanna Racewicz, Oliwia Cymińska, Karolina Bielawska (Miss Polonia 2019), Milena Sadowska (Miss Polonia 2018), Agata Biernat (Miss Polonia 2017), Olivier Janiak i Magdalena Pieczonka. Wydarzenie poprowadził Mateusz Hładki.

Wiktoria Frankowska – zwyciężczyni Fashion Designer Awards 2020

Wiktoria Frankowska – zwyciężczyni Fashion Designer Awards 2020

Gwiazdy na Fashion Designer Awards 2020. Zobacz galerię zdjęć:

Fashion Designer Awards 2020
Karolina Bielawska / fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
« z 11 »
ZOBACZ:  Zobacz gorące zdjęcia nowej Miss Polonia, Natalii Gryglewskiej!

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx