Przejdź do treści

Farm Mechanic Simulator oficjalnie zapowiedziany na PC i konsole

Fot. Farm Mechanic Simulator

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

W IV kwartale 2021 r. zadebiutuje Farm Mechanic Simulator, nowa gra pozwalająca na zostanie mechanikiem specjalizującym się w naprawie pojazdów i maszyn rolniczych. Jak zapowiada Ultimate Games S.A., symulator zaoferuje szerokie możliwości naprawy i testowania rolniczego sprzętu, a także rozwijania swojego warsztatu.

Farm Mechanic Simulator trafi na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch.

Farm Mechanic Simulator to nowy projekt polskiej firmy Ultimate Games S.A. Ten producent i wydawca ma na swoim koncie m.in. bestsellerowy Ultimate Fishing Simulator oraz Deadliest Catch: The Game.

Nowy symulator to gra skupiająca się na rozgrywce jednoosobowej i oferująca widok z perspektywy pierwszej osoby. Ultimate Games S.A. wskazuje, że Farm Mechanic Simulator pozwoli na wcielenie się w mechanika różnych pojazdów i maszyn rolniczych. Głównym elementem rozgrywki będzie konserwacja oraz naprawa takiego sprzętu. Gracz będzie m.in. dokonywać przeglądów i wymieniać wadliwe części, a po wszystkim testować w polu, czy wszystko działa poprawnie. Twórcy zapowiadają też szeroki katalog dostępnych pojazdów i maszyn, w tym np. ciągniki, kombajny, wywrotki, kosiarki i sadzarki.

Jak zaznacza Ultimate Games S.A., Farm Mechanic Simulator zaoferuje graczom także m.in. rozbudowany system zleceń oraz szerokie możliwości prowadzenia i rozwoju warsztatu.

Farm Mechanic Simulator – Reveal Trailer:

Farm Mechanic Simulator – Reveal Trailer

„W Farm Mechanic Simulator zaproponujemy świeże i wciągające na wiele godzin doświadczenie. To unikalny tytuł, który w przystępny sposób pozwoli na zrobienie kariery mechanika rolniczego, oferując przy tym całą masę dodatkowych atrakcji. Będzie to szczególnie interesująca propozycja dla wszystkich fanów gier w stylu np. Car Mechanic Simulator oraz Farming Simulator” – mówi COO Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

Farm Mechanic Simulator – główne cechy:

• kariera mechanika rolniczego;
• diagnostyka i naprawy;
• wiele rodzajów pojazdów i maszyn rolniczych;
• rozbudowany system zleceń;
• prowadzenie i rozwijanie warsztatu;
• testowanie sprzętu.

Premiera Farm Mechanic Simulator jest zaplanowana wstępnie na IV kw. 2021 r. Gra trafi na PC (Steam) oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.

Farm Mechanic Simulator (Steam): https://store.steampowered.com/app/1425220/Farm_Mechanic_Simulator/

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx