Farm Manager 2022 pojawi się na PS4 i PS5 już 28 kwietnia

Farm Manager 2022
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Już od 28 kwietnia br. na PS4 i PS5 dostępny będzie Farm Manager 2022, nowa odsłona popularnej serii ekonomicznych strategii rolniczych. Gra pozwala na wcielenie się w rolnika i zarządzanie własnym gospodarstwem rolnym. FM 2022 oferuje rozbudowane możliwości uprawy roli i hodowli zwierząt, a także np. zarządzania pracownikami czy dbania o maszyny. Wcześniej tytuł spotkał się z pozytywnym przyjęciem na PC i konsolach Xbox.

Farm Manager 2022 to gra stworzona przez polskie studio Cleversan Games. W ubiegłym roku tytuł – jako Farm Manager 2021 – zadebiutował na PC, a w marcu br. trafił na Xbox One i Xbox Series X/S. Na PlayStation 4 grę wydaje Ultimate Games S.A. W ramach wstecznej kompatybilności tytuł działa także na PlayStation 5.

FM 2022 to druga odsłona popularnej serii ekonomicznych strategii rolniczych. Rozgrywka koncentruje się na prowadzeniu i rozwijaniu gospodarstwa rolnego. Gracz musi dbać zarówno o uprawę roli i hodowlę zwierząt, jak i np. o maszyny rolnicze czy zatrudnianie pracowników. Spory wpływ na rozgrywkę mają przy tym pory roku oraz zmienne warunki pogodowe.

„To gra kompleksowo podchodząca do rolniczej działalności, zapewniająca długie godziny relaksującej i wciągającej zabawy. W Farm Manager 2022 gracz zaczyna oczywiście od skromnej działki, a cała reszta zależy już od niego. Twórcy przygotowali całą masę ciekawych opcji, więc pole do działania jest naprawdę duże” – mówi COO Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

Farm Manager 2022 – Official Trailer | PS4

W grze twórcy proponują graczom wiele ulepszeń i nowych elementów w porównaniu do pierwszej odsłony serii. Wyraźnie zwiększono liczbę gatunków roślin, zwierząt oraz maszyn. Nie brakuje też różnych budynków specjalnych (np. garaż mechanika i centrum weterynaryjne) oraz nowych możliwości automatyzowania procesów zarządzania gospodarstwem. Większy nacisk położono teraz także na kwestie finansowe oraz zdarzenia losowe.

Farm Manager 2022 – główne cechy:

  • prowadzenie i rozwój gospodarstwa rolnego;
  • uprawa roli, hodowla zwierząt;
  • zarządzanie pracownikami;
  • wiele maszyn rolniczych;
  • pory roku i zmienna pogoda.

Datę premiery gry na PlayStation 4 i PlayStation 5 ustalono na 28 kwietnia 2022 r.

PlayStation Store: https://store.playstation.com/concept/10004696/

Microsoft Store: https://www.xbox.com/games/store/farm-manager-2022/9nn6bm65s46b

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx