Fani właśnie odkryli, że Meghan Markle zagrała w teledysku w 2012 roku

Meghan Markle, fot. America's Got Talent

Kiedy Meghan, księżna Sussexu, poślubiła księcia Harry’ego, była zupełnie nieprzygotowana na wejście do brytyjskiej rodziny królewskiej. Chociaż przyjechała do Wielkiej Brytanii jako popularna aktorka, jej dziedzictwo i amerykańskie pochodzenie natychmiast uczyniły ją outsiderką.

W rzeczywistości krytycy Meghan Markle wciąż wypominają jej prosto w twarz hollywoodzkie pochodzenie. Na szczęście jej fani są zawsze gotowi na to by ją bronić, zwłaszcza gdy odkrywają różne perełki z jej wcześniejszej kariery, takie jak teledysk muzyczny, w którym wystąpiła w 2012 roku.

Od ataków na nią za jej pochodzenie po jej przeszłą pracę jako aktorka, nic, co Meghan robiła jako pracujący członek brytyjskiej rodziny królewskiej, nie wydawało się wystarczająco dobre dla prasy ani opinii publicznej. Kiedy o tym mówiła, była nawet krytykowana za posiadanie jakichkolwiek uczuć.

Dochodząc do wniosku, że to już za dużo dla nich, księżna i książę Harry zrezygnowali z królewskiego życia i przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych.

Meghan Markle zagrała w teledysku

Fani Meghan właśnie odkryli teledysk, w którym grała ze swoimi dawnymi kolegami z serialu „W garniturach” w 2012 roku. Wystąpiła w teledysku Richarda Marxa „Christmas Spirit”, w bardzo krótkiej scenie w czapce Mikołaja i w scenie w której siedzi przy stole nakrytym świątecznymi dekoracjami. Klip możecie zobaczyć poniżej:

Richard Marx – Christmas Spirit
ZOBACZ:  Osuszanie po zalaniu - Jak wygląda? Ile trwa?

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx