FAME MMA rozwiązało umowę z Normanem Parke!

FAME MMA rozwiązało Parke
Norman Parke, fot. Prime Show MMA

Norman Parke nie będzie walczył już w FAME MMA! Włodarze organizacji poinformowali o zakończeniu współpracy z byłym tymczasowym mistrzem KSW i jego menedżerem Marcinem Prymkiem.

Dziś za pośrednictwem mediów społecznościowych organizacja FAME MMA przekazała informację o oficjalnym rozwiązaniu umowy z Normanem Parke i jego menedżerem Marcinem Prymkiem. Norman Parke w FAME MMA stoczył 4 walki z czego 3 wygrał. Jego ostatnim pojedynkiem dla tej organizacji było zwycięskie starcie z Piotrem Szeligą na gali FAME 14. W ubiegłą sobotę pochodzący z Irlandii Północnej zawodnik walczył dla konkurencyjnej organizacji PRIME Show MMA. Tam w walce wieczoru pokonał Grzegorza Szulakowskiego.

FAME MMA rozwiązało umowę z Parke

Federacja FAME MMA podjęła decyzję o zakończeniu współpracy zarówno z Normanem Parke jak i reprezentującym go Marcinem Prymkiem.

Umowa zawarta w dniu 20 maja 2022 roku pomiędzy Federacją a zawodnikiem i jego menadżerem, zawierała zapis, na mocy którego Norman Parke otrzymał zgodę od FAME MMA na jedną walkę w organizacji PRIME MMA z konkretnym przeciwnikiem – Pawłem Tyburskim (lub Piotrem Tyburskim w przypadku gdy Paweł Tyburski nie byłby zdolny do walki). Pomimo zawarcia umowy uwzględniającej powyższe warunki, zawodnik podpisał kontrakt na kilka walk z PRIME MMA, naruszając tym samym warunki umowy zawartej z Federacją FAME MMA.

Na ostatniej gali tej organizacji Norman Parke zawalczył z Grzegorzem Szulakowskim – profesjonalnym zawodnikiem MMA, łamiąc tym samym kolejny zapis umowy zawartej z FAME MMA (Federacja wyraziła zgodę wyłącznie na jedną walkę z amatorem freak fighterem – Pawłem Tyburskim).

Zawodnik już w przeszłości zachowywał się nieodpowiedzialnie, czym nadwyrężał zaufanie władz Federacji. Tak było m.in. kiedy Federacja FAME MMA odkupiła od Normana Parke sztabkę złota, którą ten wygrał na gali FAME 10. Po przekazaniu Normanowi Parke środków w wysokości 26.500 dolarów Federacja nigdy nie otrzymała od niego wspomnianej sztabki, ponieważ ta nie była już w jego posiadaniu” – czytamy w oświadczeniu organizacji FAME MMA. Całość oczywiście możecie zobaczyć poniżej:

ZOBACZ:  Jan Błachowicz vs. Israel Adesanya walką wieczoru gali UFC 259!
instagram.com/famemmatv
Norman Parke z pewnością nie pozostawi bez komentarza oświadczenia FAME MMA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx