REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

FAME MMA 9: Popek złamał rękę? Będzie walka Kizo vs Norman Parke?

Popek złamał rękę
Popek, fot. Instagram

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

W sieci pojawiły się informację o tym, że Popek Monster złamał rękę i wypada z gali FAME MMA 9. Popek w walce wieczoru miał zmierzyć się z Kizo.

Popek złamał rękę? Organizacja FAME MMA nie wydała jeszcze oficjalnego oświadczenia w tej sprawie, ale informację tę potwierdził m.in. MistrzGry na swoim kanale w serwisie YouTube. – Szybciutko wykonałem kilka telefonów, aby potwierdzić tę informację. Najświeższa informacja jest taka, że Popek Monster wypada z gali FAME MMA 9. To jest na pewno mega smutna informacja dla wszystkich fanów. Popek był tutaj jedną z głównych gwiazd i dla takich ludzi jak ja, którzy tą walką byli bardzo zainteresowani, to ta rozpiska bez Popka wygląda bardzo źle. Karta (walk) jest w tym momencie kiepska. Jest to już potwierdzone, że Popek odniósł poważną kontuzję. Z tego co wiem włodarze wydzwaniają już po ludziach, którzy są gotowi do walki – mówi na swoim kanale MistrzGry.

Na tę informację zareagował już Norman Parke, który za pośrednictwem Instastory zaproponował włodarzom FAME MMA wskoczenie na zastępstwo do walki z Kizo:

Fot. instagram.com/storminnorman6116

Oczywiście czekamy na oficjalne stanowisko organizacji w tej sprawie. Kiedy poznamy ewentualnego nowego rywala Kizo? Z pewnością w najbliższych godzinach.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx