FAME MMA 9. Ponczek pokonał Patrykosa!

Ponczek Patrykos
Fot. FAME MMA

OBSERWUJ NAS:

Podczas gali FAME MMA 9 Paweł „Ponczek” Sikora pokonał przez jednogłośną decyzję sędziów Patryka „Patrykosa” Domke.

Już na samym starcie pierwszej rundy Patrykos nadział się na potężny prawy sierpowy Ponczka. Wyższy o kilkanaście centymetrów Patryk Domke starał się trzymać na dystans jednego z założycieli WK. Paweł Sikora w każde swoje uderzenie wkładał mnóstwo energii. Domke popisywał się jednak dobrym refleksem i unikał ciosów Ponczka. W pierwszej rundzie Patrykosowi udało się kilka razy trafić Sikorę kopnięciami.

Druga runda zaczęła się świetną akcją Patrykosa, który wyprowadził kombinację ciosów: prawy, lewy, prawy. Po ostrej wymianie ciosów Ponczek sprowadził Patrykosa do parteru, jednak nic z tego nie wynikło. Walka na moment wróciła do stójki, choć po chwili znowu Patrykos musiał bronić się w parterze.

FAME MMA 9. Ponczek wygrywa z Patrykosem

Na początku trzeciej rundy Patrykos od razu powalił Ponczka do parteru, jednak ten umiejętnie się obrócił i był już na Domke. Patrykosowi udało się uciec z dosiadu i walka przeniosła się do stójki. Ciosy wyprowadzane przez Ponczka były coraz bardziej anemiczne, co zauważył Domke. Patrykos wykorzystał moment słabości Sikory i przystąpił do ataku. Po chwili walka znów toczyła się w parterze. Ostatecznie jednogłośną decyzją sędziów zwyciężył Ponczek.

instagram.com/famemmatv
ZOBACZ:  GROMDA 5: Najlepsze akcje z gali! [WIDEO]
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x