FAME MMA 6: Bestia vs Najman. Zobacz zapowiedź walki!

Marcin Najman / fot. FAME MMA YouTube

Na oficjalnym kanale FAME MMA w serwisie YouTube pojawiła się zapowiedź walki pomiędzy Marcinem “El Testosteronem” Najmanem a Piotrem “Bestią” Piechowiakiem, która odbędzie się na gali FAME MMA 6.

FAME MMA powraca do Częstochowy już 28 marca. W walce wieczoru zobaczymy zupełnie odmienioną Martę Linkiewicz, która zmierzy się z debiutującą Zusje. Co-main event to długo wyczekiwana walka Wojtek Goli i Rafonixa. Po szybkim i efektownym zwycięstwie do oktagonu powraca Marcin Najman, który na poprzedniej gali przyjął wyzwanie rzucone przez znanego kulturystę Piotra „Bestię” Piechowiaka. Niepokonany do tej pory Don Kasjo, stoczy kolejną walkę – tym razem ze znanym z programu „Ex Na Plaży” Maciejem Ratajem. To nie koniec niespodzianek. Kolejne walki zostaną ogłoszone podczas pierwszej konferencji 8 lutego w poznańskim klubie B17.

FAME MMA 6: Bestia vs Najman (Prezentacja zawodników):

FAME MMA 6: Bestia vs Najman (Prezentacja zawodników)

W trakcie gali odbędzie się występ gwiazdy muzycznej. W loży VIP jak zawsze spotkać będzie można top polskiego YouTube’a i Instagrama. Galę poprowadzi Arek Pan Pawłowski.

Bilety na galę FAME MMA 6 można nabyć pod linkiem: https://ticketos.pl/event/3047/fame-mma-6.

Read Previous

De Mono trafia prosto w serce z zespołem Mazowsze!

Read Next

Andrzej Grabowski i Eliza Gwiazda razem w erotycznej scenie w nowym filmie Patryka Vegi