FAME MMA 15 – PPV, gdzie oglądać? O której transmisja?

FAME MMA 15 PPV
Fot. FAME MMA

Nadchodzi moment, na który czekają miliony fanów freak fightów w Polsce. Już dziś o godzinie 20:00 odbędzie się gala FAME 15. Włodarze federacji przygotowali kartę walk, która wywołuje ogromne emocje. Pierwszy raz w historii FAME MMA, na jednej gali zostaną wykorzystane 3 różne areny walk. Są to: klasyczny oktagon, klatka rzymska i po raz pierwszy ring bokserski.

Na FAME 15 czas wielkich rewanżów. W main evencie, popularnie nazywanym walką o pas królowej freakfights zmierzą się Marta “Linkimaster” Linkiewicz oraz Aniela “Lil Masti” Bogusz. Bohaterki walki wieczoru na FAME 15 zmierzyły się już ze sobą w 2019 roku podczas gali FAME 4. Wtedy lepsza okazała się Lil Masti, która pokonała Linkiewicz przez TKO już w 1 rundzie. Warto zaznaczyć, że obie zawodniczki poczyniły od tamtego czasu niesamowity progres sportowy i wygrały wszystkie swoje kolejne walki.

FAME MMA w PPV. Transmisja online

Transmisję z wydarzenia będzie można oglądać w systemie PPV na platformie: https://famemma.tv. Na niej również można zakupić PPV na kolejną galę FAME MMA.

Dubiel vs Błoński

Wśród kibiców wielkie emocje wzbudza długo wyczekiwany rewanż jednych z najbardziej popularnych zawodników FAME. W klatce rzymskiej spotkają się Kacper „Crusher” Błoński i Marcin Dubiel. Panowie to skonfliktowani ze sobą byli członkowie Teamu X. Ich pojedynek odbędzie się w formule “no time limit”, która niemal gwarantuje, że będziemy świadkami nokautu jednego z zawodników.

FAME 15: Szalony Reporter zgodził się na walkę z Jackiem Murańskim!

Dwie walki Tańculi!

Chyba w całej historii FAME nie było bardziej medialnego konfliktu niż ten pomiędzy Arkadiuszem Tańculą a Jackiem i Mateuszem Murańskimi. FAME 15 ma być ostatnim aktem tej historii. Najpierw Tańcula zmierzy się z Mateuszem – na zasadach MMA, w oktagonie, na dystansie 3 rund po 3 minuty. Następnie, niezależnie od wyniku pierwszego starcia, Tańcula wyjdzie do walki w klatce rzymskiej z Jackiem Murańskim. W sytuacji, w której Arkadiusz Tańcula nie będzie w stanie wyjść do drugiego pojedynku to w jego zastępstwie zawalczy Tomasz Matysiak, znany jako “Szalony Reporter”. Federacja zgodziła się na propozycję Jacka Murańskiego, który zgłosił chęć walki z “Szalonym Reporterem” tuż po walce z Tanculą – niezależnie od wcześniejszych rozstrzygnięć.

ZOBACZ:  Jan Błachowicz vs Israel Adesanya - walka oficjalnie potwierdzona!

Sarius vs Wrzosek – raper vs były mistrz

Podczas FAME 15 odbędzie się również walka bokserska, w której były międzynarodowy mistrz KSW w wadze piórkowej Marcin „Polish Zombie” Wrzosek skrzyżuje rękawice z debiutującym w federacji FAME MMA raperem Mariuszem „Sariusem” Gollingiem. Pojedynek odbędzie się w profesjonalnym ringu i będzie to pierwsze takie starcie w historii federacji.

Pojedynki w K-1 na FAME 15

Jeden z najbardziej popularnych streamerów w Polsce Franciszek „Franio” Rusiecki podejmie influencera Jakuba „Paramaxila” Frączka, a Rafał „Takefun” Górniak zmierzy się z Filipem Zabielskim. Walka odbędzie się w formule K-1.

Nietypowa inauguracja

Galę FAME 15 otworzy pojedynek „dwóch na dwóch” na zasadach MMA. Bracia bliźniacy Jamel i JamilNeffati, których profil na TikToku obserwuje ponad 18 mln osób, stoczą pojedynek z duetem twórców internetowych Radosławem „Warjatem Radkiem” Kapiasem i Patrykiem Woźniakiem. Pojedynek, zaplanowany w formule “no time limit”, może zakończyć się w jednej rundzie. W sytuacji, gdy w każdej z par zostanie po jednym wygranym i jednym przegranym dojdzie do 3 minutowej rundy dogrywkowej 1 vs 1.

FAME 15 – karta walk:

  • Marta „Linkimaster” Linkiewicz – Aniela „Lil Masti” Bogusz (main event, walka o pas królowej freakfight)
  • Marcin „Xayoo” Majkut – Mikołaj „Konopskyy” Konopski (K1 – co-main event)
  • Mariusz „Sarius” Golling – Marcin „Polish Zombie” Wrzosek (ring, boks)
  • Marcin Dubiel – Kacper Blonsky (Rzymska Klatka – bez limitu czasowego)
  • Jacek Murański – Arkadiusz Tańcula (Klatka rzymska, łokcie, MMA)
  • Mateusz Murański – Arkadiusz Tańcula (MMA, Oktagon 3×3)
  • Rafał „Takefun” Górniak – Filip Zabielski (K1)
  • Franciszek „Franio” Rusiecki – Jakub Paramaxil Frączek (K1)
  • Patryk Woźniak & Radosław „Warjat Radek” Kapias – Jamil & Jamel Neffati “Neffati Brothers” (dwóch na dwóch)

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx