FAME 16. Wiejski Koks wygrywa z Natanem Marconiem w pierwszej walce

FAME 16 Wiejski Koks
Fot. FAME MMA

W walce dwóch debiutantów otwierającej galę FAME 16, Radosław „Wiejski Koks” Paszko pokonał Natana Marconia. 3-rundowy pojedynek zakończył się jednogłośną decyzją sędziów.

Walkę agresywnie zaczął Wiejski Koks. Natan Marcoń szybko próbował sprowadzić swojego rywala do parteru. W pierwszych sekundach walki Radosław Paszko był bardziej dokładny przy wyprowadzaniu ciosów. Na półtorej minuty przed końcem Natan usilnie próbował sprowadzić do parteru Wiejskiego Koksa. Gdy jego rywal umiejętnie wyszedł z opresji walka wróciła do stójki. Widać było ile Natan włożył sił w próbę obalenia rywala, ponieważ ledwo poruszał się na nogach. Do końca pierwszej rundy nic więcej już się nie wydarzyło.

Po pierwszej rundzie na bardziej zmęczonego wyglądał Natan Marcoń. Na początku drugiej rundy zarysowywała się coraz większa przewaga Wiejskiego Koksa. Tempo walki wyraźnie zwolniło. W drugiej rundzie więcej celniejszych ciosów wyprowadził Wiejski Koks.

Na początku trzeciej rundy zarówno Natan Marcoń jak i Radosław Paszko atakowali siebie low-kickami. Znów agresywniejszy był Wiejski Koks. Na ok. 80 sekund przed końcem Natan agresywnie ruszył na swojego rywala, próbując sprowadzić go do parteru. Nawet raz trafił mocno kolanem swojego przeciwnika. Do końca 3. rundy nic więcej się już nie wydarzyło.

Jednogłośną decyzją sędziów zwyciężył Radosław „Wiejski Koks” Paszko.

ZOBACZ:  Łotwa - Polska 0:3. Hat-trick Lewandowskiego!

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx