Przejdź do treści

FAME 15 zbliża się wielkimi krokami. Już dziś wieczorem II konferencja

FAME 15 II konferencja
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Gala FAME 15 to najbardziej wyczekiwane wydarzenie tego lata w świecie polskiego internetu. Chociaż do samej gali pozostało jeszcze pięć dni to wielkich emocji należy się spodziewać już dziś od godz. 20:00 podczas II konferencji, na którą bilety rozeszły się w mgnieniu oka.

W odpowiedzi na liczne głosy fanów, włodarze federacji przygotowali kartę walk, która pełna jest ekscytujących zestawień. FAME 15 to czas wielkich rewanżów. W main evencie, nazywanym przez fanów walką o pas królowej freakfightów zmierzą się ze sobą Marta “Linkimaster” Linkiewicz oraz Aniela “Lil Masti” Bogusz.

Ogromne poruszenie wśród kibiców wywołują również pozostałe rewanżowe pojedynki Marcina Dubiela z Kacprem Błońskim oraz trzecia odsłona sagi pt. “Arkadiusz Tańcula vs rodzina Murańskich”.

Piotr Pająk dołączył do karty walk Prime 3!

Karta walk FAME 15 jest naprawdę wyjątkowa. Atmosfera pomiędzy walczącymi ze sobą zawodnikami jest napięta. Widać to było niejednokrotnie podczas programów F2F i CAGE, których transmisje odnotowywały rekordowo wysoką oglądalność.

Gdzie oglądać II konferencję

Wprawdzie bilety na II konferencję zostały wyprzedane w błyskawicznym tempie, ale transmisję na żywo z wydarzenia będzie można oglądać na oficjalnym kanale FAME na YouTube: FAME 15: II konferencja. Początek transmisji o godzinie 20:00.

Ostatnia szansa na bilet!

Najbliższa gala odbędzie się w piątek 26 sierpnia o godz. 20:00 w Atlas Arenie w Łodzi. Jak informują organizatorzy zostały już naprawdę ostatnie wejściówki na FAME 15. Bilety oraz PPV można kupić na stronie: https://famemma.tv.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx