FAME 11 – Marcin Dubiel nowym przeciwnikiem Wojtka Przeździeckiego!

FAME 11 Marcin Dubiel
Marcin Dubiel, fot. instagram.com/marcindubiel

Marcin Dubiel niespodziewanie został nowym rywalem Wojtka Przeździeckiego na gali FAME 11! OjWojtek znany z youtubowego kanału WiP Bros pierwotnie walczyć miał z Sylwestrem Wardęgą.

Sylwester Wardęga przygotowując się do walki z Wojtkiem uszkodził więzadło krzyżowe i nie może bić się w formule MMA. Jak podaje organizacja FAME MMA: „Po konsultacji z lekarzem zdecydował, że nie wycofa się na ostatni moment przed galą i chce walczyć. Niestety Sylwester obawia się, że to może być jego ostatnia walka. Po gali czeka go operacja, a następnie roczna rehabilitacja. W związku z tym Sylwek poprosił nas o zmianę rywala. Uznał, że jeżeli istnieje ryzyko, że będzie to jego pożegnanie ze sportami walki, to chce zawalczyć z kimś z kim ma realny konflikt. Zgodziliśmy się na zmianę. Będzie to walka bokserska w rękawicach do MMA… ale na ogłoszenie przeciwnika Sylwestra będziecie musieli jeszcze trochę poczekać!”.

FAME 11 – Marcin Dubiel vs Wojtek Przeździecki

instagram.com/famemmatv

Marcin Dubiel walczył na galach FAME MMA już dwukrotnie. Na FAME MMA 8 przegrał w walce wieczoru z Kacprem Błońskim przez jednogłośną decyzję sędziów. Na FAME MMA 10 pokonał Cezarego „Czaro” Nykiela przez poddanie w 2 rundzie. Dla Wojtka Przeździeckiego walka z Dubielem będzie debiutem w MMA.

ZOBACZ:  Z kim zawalczy Adrian Polak na kolejnej gali FAME MMA? [WIDEO]

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx