Ewelina Flinta z nowym singlem „Frutti Di Mare”

Ewelina Flinta Frutti Di
Ewelina Flinta, fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Ewelina Flinta wydała nowy singiel „Frutti di Mare” do którego powstał również teledysk. Utwór dostępny jest już we wszystkich serwisach streamingowych.

Ewelina Flinta o utworze: „Frutti di Mare to przytulenie tego co we mnie delikatne, to przyznanie i pozwolenie sobie na zagubienie, na „nie wiem”, na poszukiwanie drogi, to metafory zainspirowane przyrodą, którą kocham. Przez lata zakładałam zbroję i nie pozwalałam sobie docenić swojej wrażliwości. Odcinałam się od siebie. Wydawało mi się, że siła i wrażliwość nie mogą współistnieć. Bardzo się myliłam. Prawdziwa siła nie ma racji bytu, gdy odcina się od wrażliwości. Jedno bez drugiego nigdy nie będzie trwałe. Zagubienie dopada nie tylko mnie. Pędzimy bezrefleksyjnie, niszcząc siebie i wszystko co nas otacza. Czekamy aż ktoś lub coś nas uratuje, a tymczasem klucz do ratunku jest w nas”.

Ewelina Flinta – Frutti di Mare:

Ewelina od kilkunastu lat pełni funkcję ambasadorki (również członkini rady) ekologicznej Fundacji Nasza Ziemia, stworzonej przez Mirę Stanisławską-Meysztowicz. Ambasadorka i uczestniczka międzynarodowego muzyczno-społecznego projektu Sounds Like Women, stworzonego przez Luizę Staniec – Moir, mającego na celu zwrócenie uwagi na nierówne traktowanie kobiet, jak również przemoc fizyczną, psychiczną, finansową. Wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Laureatka wielu nagród i wyróżnień.

Pod koniec 2021 roku Ewelina dołączyła do Echo Production, reprezentującej m.in. Adama Nowaka, czy zespół Meek, Oh Why? Wspólnie postanowili wydać już drugi singiel. Na przełomie 2022/2023 ukaże się długo oczekiwany, nowy album artystki. Do tego czasu Ewelina zagra przedpremierowo między innymi w Starej Cegielni (10.11.2022, https://www.scenacegielnia.pl/koncerty/ewelina-flinta) oraz w warszawskim Niebie (03.12.2022, https://goingapp.pl/wydarzenie/ewelina-flinta-i-nowy-album-i-koncert-premierowy/grudzien-2022). Przed wydaniem albumu zespół zagra jeszcze kilka koncertów, o których informacje będzie można uzyskać na social mediach artystki, jej kanale YT oraz na stronie managementu: echoproduction.pl.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx