REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Ewa Novel w nowym singlu o współczesnym świecie

Ewa Novel
Ewa Novel, fot. kadr z klipu "Odradzam się"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

W tym tygodniu ukazał się nowy singiel Ewy Novel – Odradzam Się (laureatka Voice of Poland 7, finalistka Szansa na Sukces Opole 2022). Artystka prezentuje wymagający i ambitny singiel poruszający tematykę natury we współczesnym świecie.

Ewa Novel długo kazała czekać na nowy singiel, a niedawno o sobie przypomniała w finale popularnego talent-show – „Szansa na Sukces. Opole 2022”. Przyszła jednak pora na pełnoprawny singiel, który zaskakuje tematyką oraz potwierdza doskonałe walory wokalne artystki. Piękna melodia, klasa aranżacji i tekst, który skłania do refleksji. To jedna z tych piosenek, obok których nie można przejść obojętnie.

Ewa Novel w nowym singlu o roli natury we współczesnym świecie

Artystka skłania do refleksji w soulowym, pełnym klasy singlu. Trzeci singiel Ewy Novel „Odradzam się” traktuje o powrocie do natury i jej poszukiwaniu w zabieganej cywilizacji. Niesie przesłanie szacunku i więzi z przyrodą, powrotu do korzeni, o których tak często zapominamy w zurbanizowanym świecie. Cywilizacja i natura się przenikają, są obok siebie. Ważne żeby cywilizacja nie wchłonęła całkowicie natury i żeby ludzie nie zapomnieli że natura to ich naturalne, odwieczne środowisko które powinni szanować i o nią dbać.

„Ta piosenka to również moje odrodzenie jako człowieka żyjącego na tej planecie. Na nowo odkrycie piękna natury i nieodłącznej z nią więzi. To ogromna wdzięczność za życie a z drugiej strony odpowiedzialność za świat wokół mnie” – dodaje Ewa o swojej piosence.

Teledysk do utworu oddaje klimat tej jedności i ponad gatunkowej więzi, jaka łączy przyrodę z człowiekiem. Patrzymy na obraz przesycony zielenią, lasem, naturalnym światłem ale także widzimy obraz cywilizacji zbudowanej przez człowieka: beton, architektura, szklana elewacja czyli cała sztuczność która również jest nam bliska.

Ewa obecnie pracuje nad swoją debiutancką płytą która ukaże się w połowie przyszłego roku. Część utworów które znajdą się na płycie będą jej autorstwa, ale nie zabraknie też gości a nawet duetu, który na razie pozostaje niespodzianką.

Ewa Novel – Odradzam się:

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx