Ewa Brodnicka pocałowała rywalkę na ważeniu i doszło do bójki!

Fot. bokserorg Youtube

Ewa Brodnicka (17-0), która po raz kolejny będzie broniła tytułu mistrzyni świata w boksie federacji WBO, pocałowała swoją rywalkę Edith Soledad Matthysse (16-10) podczas ceremonii ważenia!

Ewa Brodnicka znana jest z tego, że lubi zwracać uwagę swoim ubiorem podczas ważenia przez galami. Tym razem pięściarka założyła bardzo wyzywający strój, który tylko w małym stopniu zakrywał jej części intymne. Brodnicka podkręciła temperaturę podczas face to face obu zawodniczek. Po długim patrzeniu sobie w oczy, nasza pięściarka zdecydowała się pocałować prosto w usta Soledad Matthysse!

Nie wiadomo jakie myśli przyszły do głowy Ewie, czy chciała w ten sposób zdenerwować swoją rywalkę, czy po prostu spodobała się jej Argentynka, ale Matthysse zareagowała bardzo agresywnie, uderzając tzw. „liściem” naszą pięściarkę. Doszło do małej szamotaniny, lecz po chwili sytuacja została opanowana.

Ewa Brodnicka zawalczy z Edith Soledad Matthysse już jutro 4 października, podczas gali Tymex Boxing Night 9 w Częstochowie.

ZOBACZ:  Josip Juranović dołącza do ekipy mistrza Polski

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx