Everything Everything dzielą się nowym utworem „Planets”

Fot. kadr z teledysku Everything Everything - Planets

„Planets” to kolejny, po „Arch Enemy” i „In Birdsong”, singiel Everything Everything promujący nową płytę. Piąty album zespołu jest zatytułowany „Re-Animator” i ukaże się 21 sierpnia.

Poprzednie single można było usłyszeć w Radio 1 oraz Radio 6 Music. Teraz zespół udostępnia nowy utwór „Planets” wraz z oficjalnym video. Frontman grupy Jonathan Higgs mówi: „Planets” to piosenka o chęci bycia kochanym i znalezieniu miłości wszechświata”. Towarzyszące utworowi video skupia się na szympansie zagubionym w egzystencjalnym dylemacie: jeśli wszechświat jest tak niezmiernie ogromny, jak jeden naczelny może pogodzić się ze swoją względną nieznacznością? Podobnie jak w przypadku klipów do „Arch Enemy” i „In Birdsong”, obraz „Planets” został wyreżyserowany przez Higgsa podczas lockdownu. Ta sytuacja konsekwentnie napędza jego kreatywność. Po raz kolejny wykorzystał rozmaite techniki aby stworzyć wciągającą i oryginalną oprawę wizualną.

„Planets”, „Arch Enemy” i „In Birdsong” pojawią się w piątym albumie Everything Everything „Re-Animator”. Album będzie dostępny w formacie CD, na winylu i w wersji cyfrowej. Można go tutaj zamówić w przedsprzedaży: https://mystic.pl/search.php?text=re-animator

Everything Everything – Planets:

Everything Everything – Planets

Płyta „Re-Animator” jest następcą „A Fever Dream” z 2017 roku, która zadebiutowała na 5. miejscu na oficjalnej brytyjskiej listy albumów. Zespół był nominowany do nagrody Mercury, a także dwóch nagród Ivor Novello.

ZOBACZ:  Dr. Dre - The Chronic. Równo 29 lat temu ukazał się ten legendarny album!

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx