Eurowizja Junior 2020. Zobacz kto poprowadzi tegoroczny konkurs!

Alicja Tracz / fot. Piętka Mieszko/AKPA

OBSERWUJ NAS:

Eurowizja Junior 2020 odbędzie się już 29 listopada w Warszawie. My dowiedzieliśmy się już kto poprowadzi tegoroczny konkurs!

Eurowizja dla najmłodszych odbędzie się po raz kolejny w naszym kraju za sprawą ubiegłorocznego zwycięstwa Viki Gabor z piosenką “Superhero”. Dwa lata temu także triumfowała Polka – Roksana Węgiel z piosenką “Anyone I Want To Be”. W tym roku Polskę będzie reprezentowała 10-letnia Alicja Tracz, która wygrała krajowy konkurs śpiewając piosenkę “I’ll Be Standing“.

Eurowizja Junior 2020 – prowadzący

Dziś podczas konferencji prasowej dla mediów poznaliśmy trzy gwiazdy TVP, które będą gospodarzami tegorocznego finału Eurowizji Junior, a są to: Ida Nowakowska-Herndon, Małgorzata Tomaszewska i Rafał Brzozowski.

Małgorzata Tomaszewska, Rafał Brzozowski i Ida Nowakowska / fot. Piętka Mieszko/AKPA

Pandemia nałożyła na nas nowe obostrzenia, przez co realizujemy koncert w trybie online. Dziękuję EBU oraz wszystkim krajom, które angażują się w tę współpracę i decydują się wziąć udział w konkursie. TVP oddaje ze swojej strony grupę najlepszych fachowców od produkcji i realizacji, a także wspaniałych prowadzących – powiedział Jacek Kurski, Prezes Zarządu TVP.

Organizatorem Eurowizji Junior jest po raz drugi Telewizja Polska wraz z Europejską Unią Nadawców (EBU). W tegorocznej edycji udział wezmą najmłodsi artyści z 13 krajów: Armenii, Białorusi, Francji, Gruzji, Hiszpanii, Holandii, Kazachstanu, Malty, Niemiec, Polski, Rosji oraz Serbii i Ukrainy.

Eurowizja Junior 2020 – galeria zdjęć z konferencji prasowej:

Eurowizja Junior 2020 - konferencja prasowa
Małgorzata Tomaszewska / fot. Piętka Mieszko/AKPA
« z 6 »
ZOBACZ:  Słoń zdradził szczegóły dotyczące nowego albumu!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x