Przejdź do treści

Erik ten Hag nowym szkoleniowcem Manchesteru United!

Erik ten Hag Manchester United
Erik ten Hag, fot. ManUtd

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

52-letni Erik ten Hag będzie nowym szkoleniowcem „Czerwonych Diabłów”. Holender zwiąże się umową z Manchesterem, która będzie obowiązywać od końca tego sezonu do czerwca 2025 roku.

Erik ten Hag przez ostatnie 5 lat był głównym szkoleniowcem AFC Ajaksu. Z Ajaksem trzy razy sięgnął po mistrzostwo Holandii, dwa razy po puchar Holandii i jeden raz po superpuchar tego kraju. Dyrektor sportowy Manchesteru Utd. John Murtough powiedział: „W ciągu ostatnich czterech lat w Ajaksie Erik udowodnił, że jest jednym z najbardziej ekscytujących i odnoszących sukcesy trenerów w Europie, znanym z atrakcyjnej, ofensywnej piłki i zaangażowania w młodzież”.

„W naszych rozmowach z Erikiem poprzedzających to spotkanie, byliśmy pod głębokim wrażeniem jego długoterminowej wizji przywrócenia Manchesteru United do poziomu, na którym chcemy konkurować z innymi, oraz jego chęci i determinacji, aby to osiągnąć” – dodał.

Erik ten Hag powiedział: „To oczywiście wielki zaszczyt zostać mianowanym menedżerem Manchesteru United. Jestem bardzo podekscytowany czekającym nas wyzwaniem. Znam historię tego wspaniałego klubu i pasję kibiców i jestem absolutnie zdeterminowany, aby stworzyć zespół zdolny do odnoszenia sukcesów, na jakie zasługują. Trudno będzie opuścić Ajax po tych niesamowitych latach i mogę zapewnić naszych fanów o moim całkowitym zaangażowaniu i skupieniu się na pomyślnym zakończeniu tego sezonu, zanim przeniosę się do Manchesteru United”.

twitter.com/ManUtd Erik ten Hag | Manchester United
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx