Enlisted wchodzi na kolejny poziom!

Enlisted wchodzi kolejny poziom
Fot. mat. prasowy

Gaijin Entertainment i Darkflow Software ogłaszają, że wojskowa gra akcji Enlisted otrzymała ważną aktualizację 0.2.0, która rozpoczyna drugą fazę cyklu życia gry. Kampania „Bitwa o Tunezję” jest już dostępna dla wszystkich graczy, co oznacza wydanie wszystkich czterech pierwotnie zapowiedzianych kampanii.

„Bitwa o Moskwę”, „Bitwa o Berlin” i „Inwazja na Normandię” również otrzymują nowe misje i dodatkową zawartość, taką jak bronie, żołnierze i pojazdy. Deweloperzy pracują także nad nowymi kampaniami. Konkretne bitwy zostaną ogłoszone w późniejszym terminie. Aktualizacja przynosi również nowe mechaniki rozgrywki, w tym tryb gry „Destrukcja”.

Celem trybu „Destrukcja” jest dotarcie do kluczowych obiektów przeciwnika, założenie ładunku wybuchowego i odpieranie kontrataków do momentu eksplozji. Obrońcy mogą zapobiec zniszczeniu celu poprzez eliminowanie atakujących, a także, już po uruchomieniu licznika odmierzającego czas do wybuchu, rozbrojenie ładunków. W trybie tym każdy gracz po stronie atakującej posiada ładunki wybuchowe. Nowe mechaniki obejmują kopanie okopów w samym środku bitwy, zasłony dymne, przenoszenie odblokowanych broni pomiędzy kampaniami oraz wydawanie indywidualnych rozkazów każdemu żołnierzowi w oddziale. Dodatkowo, do szybszego poruszania się po polu bitwy mogą być używane motocykle i łodzie.

Fot. mat. prasowy

Enlisted wchodzi kolejny poziom

Bitwa w misji „Omer” w Normandii rozgrywa się na mapie inspirowanej miastem Saint-Omer w północnej Francji. Gracze Enlisted mieli już okazję doświadczyć lądowania na plaży i walk na terenach wiejskich, teraz zobaczą jak wygląda walka w mieście, ze snajperami na dachach i oddziałami przeciwpancernymi czającymi się w oknach budynków. Duży kanał w centrum miasta pozwala na szybsze przemieszczanie się łodziami motorowymi. Misja „Kamieniołom” na przedmieściach Moskwy to kolejne wyjątkowe pole bitwy. Kule i pociski armatnie odbijają się od statycznych buldożerów, dźwigów i innego ciężkiego sprzętu, a liczne doły i kopce stanowią świetną osłonę. Wreszcie, nowa misja „Forteca” w Tunezji to ogromna baza wojskowa otoczona murami.

ZOBACZ:  Sony zaprezentowało nowy spot reklamowy PlayStation 5

Aktualizacja wprowadza nowe poziomy progresji do wszystkich kampanii Enlisted. Dla przykładu, gracze mają teraz możliwość odblokowania granatnika PIAT, karabinu maszynowego Bren Mk I, karabinu maszynowego Beretta M38/42, motocykla R 75, czołgu średniego Panther A, myśliwca MiG-3-15 oraz dziesiątek innych broni i pojazdów. Warto również wspomnieć, że cała zawartość zamkniętych beta testów z „Bitwy o Tunezję”, czyli karabiny Carcano M1891 i samochody pancerne AB 41 są już dostępne dla wszystkich.

Więcej informacji na temat aktualizacji dostępnych jest na oficjalnej stronie gry.

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx