Enlisted – Czołgi rakietowe wkraczają do wojskowej gry!

Enlisted Czołgi rakietowe
Fot. mat. prasowy

Czołgi rakietowe pojawią się w Enlisted! Aktualizacja „Burning Sky” dodaje do gry nowe efekty pogodowe, broń, pojazdy i edytor misji.

Gaijin Entertainment i Darkflow Software ogłaszają wydanie dużej aktualizacji „Burning Sky” dla Enlisted, wojskowej strzelanki wieloosbowej poświęconej bitwom II wojny światowej. Wprowadza ona czołgi rakietowe, a także inne nowe rodzaje broni i wyposażenia we wszystkich pięciu kampaniach. Dodano również nowe efekty pogodowe, nowy tryb gry „Konfrontacja”, nowe misje oraz edytor własnych misji.

Amerykański czołg rakietowy Calliope to po prostu legendarny czołg M4 Sherman z dodatkową wyrzutnią rakiet 114 mm. Dzięki niemu gracze mogą szybko zamienić zajmowane przez wroga pozycje w płonące piekło, a działo czołgowe pomoże w unieszkodliwianiu pojazdów przeciwnika. Niemiecki odpowiednik, Panzerwerfer 42, wykorzystuje lekko opancerzoną platformę i jest dodatkowo wyposażony w karabin maszynowy, który dobrze radzi sobie z piechotą. Z kolei BM-8-24 to dobrze znana Katiusza, ale z mniejszymi rakietami i na podwoziu lekkiego czołgu T-60, co pozwala jej działać na linii frontu.

Enlisted Czołgi rakietowe
Fot. mat. prasowy

Inne nowe typy broni i wyposażenia, które dodano do Enlisted to karabiny automatyczne ABC-36 i StG-44 z lunetami snajperskimi, karabiny Mosina M91/30 i Kar98k z granatnikami kumulacyjnymi montowanymi na lufach, pistolet maszynowy Suomi, samoloty szturmowe Mosquito FB.Mk.VI i Breda 88 (P.XI) i wiele innych.

Nowa aktualizacja do Enlisted

Wraz z wydaniem aktualizacji gracze uzyskali dostęp do edytora misji wraz z klientem gry Enlisted na PC (w misje stworzone przez innych użytkowników można również grać na konsolach). Teraz możliwe jest wybranie dowolnej lokacji Enlisted i przekształcenie jej nie do poznania poprzez zmianę krajobrazu, przesuwanie, dodawanie i usuwanie obiektów, a następnie stworzenie samej misji. Edytor pozwala graczom nie tylko na manipulowanie strefami spawnów, punktami przechwytywania i ich ustawieniami, ale także na modyfikowanie zasad misji. Na przykład, można stworzyć misję na dużej mapie, w której gracze będą walczyć przez kilka miast. Własne misje będą dostępne na specjalnym Mod Portal, który zostanie uruchomiony w tym samym czasie, co aktualizacja. Tam gracze będą mogli zarówno rozwijać własną kreatywność, jak i wypróbowywać misje innych osób.

ZOBACZ:  Digital Dragons nagrodzi najlepsze polskie i zagraniczne gry - Cyberpunk 2077 i Ghostrunner wśród nominowanych!

W nowym trybie „Konfrontacja” obie drużyny aktywnie atakują, starając się przesunąć dynamiczną linię frontu. Możesz grać w defensywie i spokojnie nacierać na jednostki wroga, albo postawić na potężny frontalny atak i zmiażdżyć przeciwnika w jego twierdzy. Ponadto do wszystkich kampanii dodano nowe misje – na przykład otoczoną polami kukurydzy „Wioskę La Perelle” w Normandii czy mroczny „Most kolejowy” na przedmieściach Berlina.

W grze pojawiło się więcej opcji dotyczących warunków pogodowych i pory dnia. Teraz bitwa może toczyć się o zachodzie słońca, przy delikatnym oświetleniu zachodzącego słońca lub w bezchmurny dzień, podczas szalejącej burzy, śnieżycy lub burzy piaskowej. Nowe efekty deszczu i błyskawic oraz nowa technologia generowania chmur sprawiają, że zła pogoda jest jeszcze bardziej realistyczna.

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx