Eminem wyjaśnia dlaczego zdissował Snoop Dogga w utworze „Zeus”

Snoop Dogg i Eminem, fot. mat. prasowy

Eminem pojawił się w specjalnej noworocznej audycji w radiu Shade 45, aby porozmawiać o swoim najnowszym albumie „Music To Be Murdered By Side B”.

Album „Music To Be Murdered By Side B” ukazał się 18 grudnia 2020 roku i tak naprawdę jest kontynuacją „Music to Be Murdered By”, który miał swoją premierę 17 stycznia 2020 roku. Na nowym projekcie Eminema jednym z wartych uwagi utworów jest „Zeus”, w którym raper z Detroit dyskredytuje Snoop Dogga. Eminem rapuje w nim:

„And, as far as squashin’ beef, I’m used to people knockin’ me
But, just not in my camp
And diplomatic as I’m tryna be
Last thing I need is Snoop doggin’ me
Man, Dogg, you was like a (Yeah) damn god to me
Nah, not really
I had „dog” backwards”

Jest to ewidentny przytyk w stronę kalifornijskiego rapera. Eminem zapytany podczas audycji dlaczego zdecydował się zdissować Snoopa, odpowiedział: „Cóż, kilka miesięcy temu udzielał [Snoop Dogg] wywiadu dla Breakfast Club Power i jakimś cudem moja ksywa została tam wywołana. Mówił tam rzeczy o których wiesz – że nie jestem w jego Top 10 najlepszych raperów w historii i wszystko co powiedział, było w porządku do momentu w którym mówił, że jest kilku raperów z lat 80-tych z którymi nie mogę się równać i że Dr. Dre stworzył najlepszą wersję mnie. Absolutnie zgadzam się z tym, dlaczego miałbym mieć z tym jakiś problem? Czy byłbym tutaj bez Dre? Kurwa, nie, nie zrobiłbym tego co zrobiłem. Raperzy, o których wspomniał z lat 80., tacy jak KRS-One, Big Daddy Kane czy Kool G Rap… nigdy nie powiedziałem, że mogę z nimi konkurować, nigdy czegoś takiego nie mówiłem„.

Eminem mówił dalej: „Wszystko było dobrze, tak jak wiesz. Nagle użył takiego tonu głosu, który mnie zaskoczył. Skąd się to wzięło? Powiedziałem wtedy „co jest kurwa”, wiesz o co chodzi? Odsłuchałem to jeszcze raz i prawdopodobnie mogłem zignorować ten jego ton i to wszystko, ale ostatnie zdanie, które powiedział, jeśli chodzi o muzykę, bez której może żyć.. „Mogę żyć bez tego gówna”. Teraz po prostu okazujesz mi brak szacunku, po prostu zaskoczyłeś mnie, nie byłem na to gotowy”.

ZOBACZ:  G-Eazy na samplu ze słynnego "Return of the Mack"!

Audycję w języku angielskim można odsłuchać poniżej (o Snoopie jest mowa ok. 30 minuty):

Eminem w Shade 45

Eminem – Zeus (feat. White Gold). Utwór w którym raper z Detroit przeprasza Rihannę i dissuje Snoop Dogga:

Eminem – Zeus (feat. White Gold)

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx