Przejdź do treści

Eminem – What’s Your Intent? Mało znane nagranie z koncertu Eminema z 1994 roku

Eminem 1994 video
Eminem / fot. ePro Team YouTube

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

W sieci ukazało się mało znane nagranie video z koncertu Eminema z 1994 roku, na którym wykonuje utwór „What’s Your Intent?”.

Materiał video został opublikowany przez kanał ePro Team: Support for Eminem & Shady Records w serwisie YouTube, który regularnie publikuje najnowsze informacje związane z Eminemem i jego wytwórnią Shady Records. Warstwa wideo nagrania pozostawia wiele do życzenia, lecz jeżeli chodzi o dźwięk, to jest on dobrej jakości – został poddany edycji przez DJ Buttera Fingersa.

Na tym nagraniu Eminem ma 22 lata i jest jeszcze nieznanym artystą poza rodzinnym Detroit. Dopiero dwa lata później Marshall Mathers wyda na kasecie swój debiutancki solowy album zatytułowany „Infinite”, który nie osiągnie żadnego komercyjnego sukcesu. Sam Eminem mówił, że ten album sprzedał się w ilości ok. 70 egzemplarzy, choć inne źródła podawały, że sprzedano ok. 1000 kopii. Eminem dopiero w 1997 roku odniósł wielki sukces za sprawą „The Slim Shady LP”, którego producentem wykonawczym został legendarny Dr. Dre.

Eminem – What’s Your Intent? – nagranie z koncertu z 1994 roku:

Eminem – What’s Your Intent?

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx