Eminem przeprasza Rihannę na nowym albumie!

Eminem i Rihanna

OBSERWUJ NAS:

Eminem, piętnastokrotny zdobywca nagrody Grammy, wydał w czwartek wieczorem nowy album-niespodziankę “Music to Be Murdered By – Side B”. Wydanie jest uzupełnieniem jego 11. albumu studyjnego, na którym znalazło się 16 nowych piosenek, w tym utwór “Zeus”, w którym raper przeprasza Rihannę za jego kontrowersyjne teksty o jej pobiciu przez Chrisa Browna, które wyciekły w 2019 roku.

Eminem w utworze “Zeus” w którym refren wykonuje White Gold, rapuje: “But, me, long as I re-promise to be honest, And wholeheartedly, apologies, Rihanna, for that song that leaked, I’m sorry, Ri, It wasn’t meant to cause you grief. Regardless, it was wrong of me” (Ale ja, obiecuję, że będę szczery i z całego serca przepraszam, Rihannę, za tę piosenkę, która wyciekła, Ri, nie chciałem przysporzyć ci smutku. Mimo wszystko to było złe z mojej strony).

Eminem przeprasza Rihannę

W 2019 roku wyciekła niepublikowana zwrotka Eminema, w której można było usłyszeć rapera z Detroit mówiącego: “Oczywiście jestem po stronie Chrisa Browna, też zlałbym dziwkę”. Eminem w tych wersach odniósł się do napaści jakiej dopuścił się Chris Brown na swoją ówczesną dziewczyną Rihanną w 2009 roku. Brown został wtedy skazany na pięć lat w zawieszeniu i prace społeczne. O całej sytuacji pisaliśmy w listopadzie ubiegłego roku: Eminem popierał pobicie Rihanny? W sieci jest nowe wideo!.

Te niepublikowane wcześniej wersy Eminema były szokujące dla fanów zarówno jego jak i Rihanny, ponieważ Rihanna i Eminem współpracowali przy wielu projektach na przestrzeni ostatnich lat. Zajęli m.in. pierwsze miejsce na liście przebojów rapowych Billboardu w 2010 roku za piosenkę “Love the Way You Lie”. Razem również udali się w trasę koncertową Monster w 2014 roku.

Eminem – Zeus (feat. White Gold):

Eminem – Zeus (feat. White Gold)
ZOBACZ:  Nowy singiel Travisa i Susanny Hoffs "The Only Thing"
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x