REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Eminem nagra kontynuację utworu o wkładaniu myszoskoczka do odbytu?

Eminem / fot. kadr z teledysku "Godzilla"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Eminem podczas czatu na żywo ze swoimi fanami, tuż przed premierą jego najnowszego teledysku „Godzilla”, otrzymał wiadomość, żeby zrobił „FACK 2”. Raper odpowiedział na to, że w „końcu padło dobre pytanie”.

„FACK” jest jednym z najbardziej szalonych utworów Eminema. Raper sam przyznał, że podczas okresu jego pisania, praktycznie cały czas był pod wpływem narkotyków. Utwór ten miał swoją premierę na albumie „Curtain Call: The Hits” z 2005 roku, który zawierał największe hity Eminema. „FACK” obok „Shake That” (z gościnnym udziałem Nate Dogga) i „When I’m Gone” był prezentem dla jego fanów. W momencie premiery tego albumu i usłyszeniu tego kontrowersyjnego utworu, część jego słuchaczy była mocno zszokowana, a druga część doceniła poczucie humoru Eminema.

Zobacz również: Mike Tyson w nowym teledysku Eminema “Godzilla”

Oczywiście raper już wcześniej nagrywał kontrowersyjne utwory na albumach „The Slim Shady LP, „The Marshall Mathers LP”, „The Eminem Show” czy „Encore”, lecz szok słuchaczy polegał na tym, że Eminem zdecydował się umieścić taki utwór na albumie z jego największymi hitami.

Eminem – FACK. Posłuchaj utworu:

Eminem – FACK
Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google