Elite Fighters. Warszawski Dresik i Jacek Murański zrobili dymy!

Elite Fighters Warszawski Dresik
Fot. Elite Fighters

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Podczas wczorajszej konferencji prasowej przed pierwszą galą Elite Fighters doszło do kilku incydentów. Jednym z nich była awantura Jacka Murańskiego z Warszawskim Dresikiem, którzy dali sobie „po razie”.

Elite Fighters – Warszawski Dresik awanturował się z Jackiem Murańskim! Na niedzielnej konferencji została ogłoszona walka Warszawskiego Dresika z Mateuszem Murańskim. Oczywiście młodszy z rodu Murańskich pojawił się ze swoim tatą, Jackiem. Murańscy na konferencjach prasowych przed innymi galami zawsze dostarczali widzom dużo wrażeń i tak samo było tym razem.

Wczorajsza konferencja prasowa przebiegała spokojnie do czasu kiedy na scenie nie pojawił się Warszawski Dresik. Wchodząc na scenę wyrwał z ręki mikrofon prowadzącemu Bilguunowi Ariunbaatarowi i postanowił zabrać głos przed zgromadzoną widownią. „Chciałbym wyjaśnić całą sytuację dlaczego tutaj jestem i chciałbym zaprosić Murana. Muran, gdzieś jesteś tutaj? Który to jest ten Muran?” – powiedział Warszawski Dresik.

Elite Fighters – Warszawski Dresik vs Jacek Murański. Starcie na konferencji prasowej

Po chwili na scenie pojawił się Jacek Murański, ojciec Mateusza. Doszło do przepychanki między nim a Dresikiem. Musiała interweniować ochrona. Następnie Dresik dostał z otwartej dłoni od Murańskiego i długo nie musieliśmy czekać, aby się zrewanżował. „Obiecałeś mi, że nie będzie rąk podnosił do mnie, ale zrobiłeś jeden błąd. Wiesz jaki? Dałeś słowo honoru, a zachowałeś się jak faja. Tak się nie robi. Łapy do mnie nie podnoś, bo ja nie jestem twoim synem i troszeczkę uważaj” – powiedział Warszawski Dresik po tej całej sytuacji. Zapis wideo z konferencji możecie obejrzeć tutaj.

Jacek Murański odpowiada na słowa Najmana co do walki
Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx